Niall Horan Kimdir, Hayatı, Niall Horan Hakkında Bilgi

neil horonYazımızda Niall Horan kimdir, Niall Horan’ın hayatı, Niall Horan hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Niall Horan’ın gerçek adı nedir? Niall Horan ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Niall James Horan’dır. Niall Horan’ın takma adı nedir? Niall Horan’ın takma isimleri Niallator, Nialler, The Cute One, Nini, Potato ve Blondie gibidir. Ayrıca grup içerisinde en komik üye olarak tanımlanır.. Niall Horan’ın ayırt edici özellikleri nelerdir? Niall Horan’ın gürültülü ama şirin kahkahası, saçlarına verdiği şekil ve hoş İrlandalı şivesi onu farklı kılan ayırt edici özelliklerdir?

Niall Horan kimdir? Niall Horan kısaca İrlandalı-İngiliz şarkıcıdır. “One Direction” adındaki müzik grubunun beş üyesinden birisidir. Niall Horan’ın çalabildiği müzik aletleri nelerdir? Niall Horan gitar çalabilmektedir. Ünlü şarkıcı gitar çalabilmeyi çocukluğunda öğrenmiştir.

Niall Horan ne zaman doğdu? Niall Horan 1993 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Niall Horan’ın doğum tarihi 13 Eylül 1993’tür.

Niall Horan nerelidir? Niall Horan bir İrlandalıdır. İrlanda’nın County Westmeath’a bağlı Mullingar kentinde doğmuştur. Niall Horan hangi ülkede yaşıyor? Niall Horan İngiltere’de yaşamaktadır.

Niall Horan hangi okulda okudu? Niall Horan İrlanda’nın Dublin kentinde Katolik Hristiyanlığa özgü eğitim yapan Coláiste Mhuire Marino adında bir okulda eğitim görmüştür. Niall Horan bu okulun okul korosunda yer almıştır.

Niall Horan’ın burcu nedir? Niall Horan’ın burcu başaktır. Niall Horan’ın babası kimdir? Niall Horan’ın babası Bobby Horan’dır. Niall Horan’ın annesinin adı nedir? Niall Horan’ın annesi Maura Gallagher’dir. Bobby Horan ve Maura Gallagher Niall henüz beş yaşındayken ayrılmışlardır. Başlarda kardeşiyle birlikte bazen annesinin bazen babasının yanında kalan Niall Haron en sonunda tamamen babasının yanına yerleşmiştir. Niall Horan’ın kardeşinin adı nedir? Niall Horan’ın Greg adında bir abisi vardır..

Niall Horan kimdir, Niall Horan’ın hayatı, Niall Horan hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Niall Horan evli mi sorusunu cevaplayacağız. Niall Horan  henüz evlenmemiştir. Ancak başarılı şarkıcı Demi Lovato, Amelia Lilly, Ali Mcginley, Amy Green ve Louise Thompson ile anılmıştır. Ayrıca Niall Horan “One Direction” grubundan dostu Zoe Whelan ile sürekli ayrılıp bir araya gelmektedir.

You may also like...

1 Response

  1. zeynep diyor ki:

    Çok açıklayıcı oldu bende kaç kardeş ve adlarını merak ediyordum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir