Nick Jonas Kimdir, Hayatı, Nick Jonas Hakkında Bilgi

nick jonasYazımızda Nick Jonas kimdir, Nick Jonas’ın kısaca hayatı, Nick Jonas hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Nick Jonas’ın gerçek adı nedir? Nick Jonas ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Nick Jonas’ın tam adı Nicholas Jerry Jonas’tır. Nick Jonas’ın takma ismi nedir? Nick Jonas’ın en dikkat çekici takma adları “Nick J.”, “Mr. President”, “Nj” ve “Nick” şaklindedir. Nick Jonas’ın ayırt edici özellikleri nelerdir? Nick Jonas’ın kıvırcık saçları, görünüşü ve birinci tip diyabet rahatsızlığı olan bir ünlü olması onun en dikkat çekici ayırt edici özelliklerindendir.

Nick Jonas kimdir? Nick Jonas kısaca Amerikalı şarkıcı ve oyuncudur. “Jonas Brothers” ismindeki Amerikan pop rock grubunu kuran üç kardeşten birisidir. Grubun diğer üyeleri Kevin Jonas ve Joe Jonas’tır.

Yazımızın bu bölümünde Nick Jonas’ın hayatına kısaca bakarsak yetenekli sanatçı Teksas’ta dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başlayan Nick Jonas berberde saçlarını kestirirken keşfedilmiş 7 yaşında müzikallerde sahne almaya başlamış 11 yaşında ilk single’ı olan “Joy to the World” ismindeki parçayı yayınlamıştır.  Ardından ilk albümünün çalışmalarına başlayan Nick kendisinden üç yaş büyük abisi Joe’yi de yanına almıştır. Albümü yayınlayacak müzik şirketinin patronunun önerisiyle en büyük kardeşi Kevin’ı da dahil edip “Jones Brothers” ismindeki grubu kurmuştur. 2005 yılında sahne almaya başlayan “Jonas Brothers” grubu 2006 yılında ilk albümü olan “It’s About Time” albümünü çıkarmıştır. Nick Jonas gelen teklif üzerine 2008 yılında oyunculuğa da başlamış bir Disney Channel orijinal filmi olan ve başrolünü Demi Lovato ile paylaştığı “Rock Kampı” ismindeki filmde “Shane Gray” karakterini canlandırmıştır.

Nick Jonas ne zaman doğdu? Nick Jonas 1992 yılında doğmuş bir sanatçıtir. Nick Jonas’ın doğum tarihi 16 Eylül 1992’dir. Nick Jonas’ın burcu nedir? Nick Jonas’ın burcu başaktır.

Nick Jonas nerelidir? Nick Jonas bir Amerikalıdır. Nick Jonas nerede doğdu? Yetenekli şarkıcıAmerika’nın Texas’a bağlı Dallas kentinde dünyaya gelmiştir.

Nick Jonas kimdir, Nick Jonas’ın kısaca hayatı, Nick Jonas hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Nick Jonas hangi okulda okudu sorusunu cevaplayacağız. Nick Jonas ilkokula devam etmemiş evde annesi tarafından verilen eğitimi almıştır. Lise için gittiği okul ise New Jersey’de bulunan “Eastern High School” ismindeki okuldur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir