Nick Jonas’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Nick Jonas’ın Hoşlandığı Şeyler

nick jonasYazımızda Nick Jonas’ın sevdiği şeyleri, Nick Jonas’ın favorilerini, Nick Jonas’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Nick Jonas’ın en sevdiği yemek hangisidir? Nick Jonas en çok biftek, gevrek tost ve suşi gibi yiyecekleri yemekten hoşlanmaktadır. Nick Jonas’ın en sevdiği renk hangisidir? Nick Jonas en çok mavi ve kırmızı renklerini sevmektedir. Nick Jonas’ın en sevdiği yer neresidir? Nick Jonas en çok Los Angeles kentini sevmektedir. Bunun yanında başarılı şarkıcı giyim eşyaları satan dükkanlarda bulunmaktan hoşlanmaktadır. Nick Jonas’ın en sevdiği aksesuarlar hangileridir? Nick Jonas’ın favori aksesuarları beyaz kemeri, gitarı ve gümüş saatidir.

Nick Jonas’ın en sevdiği müzik grubu hangisidir? Nick Jonas’ın favori müzik grupları arasında Amerikalı Punk-Rock grubu “Fall Out Boy”, 60’lı yılların popüler grubu “The Beatles”, İngiliz pop grubu “Blue”, ünlü Amerikan pop grubu “Backstreet Boys” gibi müzik grupları vardır. Nick Jonas’ın en sevdiği şarkı hangisidir? Nick Jonas’ın en sevdiği şarkılar arasında “The Beatles” müzik grubunun “Hey Jude”, 22 Grammy ödülü sahibi “Stevie Wonder”ın “Superstition”, ABD’li bir hip hop müzik grubu “The Black Eyed Peas”ın “I Gotta Feeling”, kendi grubu “Jonas Brothers”ın üçüncü albümüne de ismini veren “A Little Bit Longer” isimli şarkılar vardır.

Nick Jonas’ın en sevdiği filmler hangileridir? Nick Jonas’ın en çok Oscar ödülü kazanmış 2004 yapımı “Finding Neverland”, 2007 yapımı bir komedi filmi olan “Juno” ve bir aksiyon filmi olan “Superman” gibi filmleri izlemekten hoşlanmaktadır.

Nick Jonas’ın evcil hayvanı var mı? Ünlü sanatçı evcil hayvanlardan en çok köpekleri sevmektedir. Nick Jonas’ın evcil hayvan olarak iki tane köpeği vardır. Nick Jonas köpeklerini “Elvis” ve “Cocco” isimleriyle çağırmaktadır.

Nick Jonas’ın en sevdiği arkadaşları arasında Nick’in 4 yaşından beri arkadaşı olan “Maya Kibble”, “Hannah Montana” çekimlerinde tanıştıkları “Miley Cyrus”, “Burning Up” şarkısının video klibinin çekimi esnasında tanıştığı “Selena Gomez”, “Camp Rock” isimli filmin çekimleri esnasında tanıştığı “Demi Lovato” gibi isimler vardır.

Nick Jonas’ın sevdiği şeyleri, Nick Jonas’ın favorilerini, Nick Jonas’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Nick Jonas’ın en sevdiği televizyon programları hangileridir? Nick Jonas televizyon programlarından en çok 2002 yılından beri yayınlanan bir şarkı yarışması olan “American Idol” ve bir Amerikan drama TV dizisi olan “Lost” gibi programları sevmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir