Nikki Reed Boyu Ve Kilosu, Nikki Reed Hakkında Bilinmeyenler

Nikki-ReedYazımızda Nikki Reed boyu ve kilosu ve Nikki Reed hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Nikki Reed’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım.Nikki Reed’in boyu kaçtır? Nikki Reed’in boyu 1,68 metredir. Nikki Reed’in kilosu kaçtır? Nikki Reed 53 kg kiloya sahiptir.

Nikki Reed’in saç rengi nedir?Nikki Reed koyu kahverengi saçlara sahip olan aktrislerdendir. Nikki Reed’in göz rengi nedir? Nikki Reed ismi ile tanınan oyuncu ela renkli gözlere sahiptir. Nikki Reed’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Nikki Reed’in çenesi, gülme şekli, dudağının üzerindeki beni ve örgülü saç şekli onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Nikki Reed’in ayakkabı numarası kaçtır? Nikki Reed Amerikan standartlarına göre 7 numara ayakkabıları giyebilmektedir. Nikki Reed’in kıyafet numarası kaçtır? Nikki Reed Amerikan standartlarında 4 numara olan elbiseleri giyebilmektedir.

Nikki Reed kazandığı ödüllerle adından bahsettirmektedir. 2003 yılında ilk oynadığı filmde sergilediği başarılı oyunculuk sayesinde prestijli bir film festivalinde “En İyi Çıkış Performansı” alanında ödül kazanan Nikki Reed 2006 yılında başrol oynadığı orijinal adı “Mini’s First Time” ismindeki film ile yine ünlü bir film festivalinden “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü elde etmiştir.

Yazımızın bu bölümünde Nikki Reed’in ailesinden bahsedeceğiz. Nikki Reed’in kendisinden büyük bir erkek kardeşi vardır. Nikki Reed’in annesinin ismi Cheryl Houston’dır. Cheryl Houston Çeroki ve İtalyan asıllıdır. Cheryl Houston’ın mesleği ise güzellik uzmanlığıdır. Nikki Reed’in babasının adı ise Seth Reed şeklindedir. Seth Reed mesleği set tasarımcılığıdır. Nikki Reed’in erkek kardeşinin ismi ise Nathan August Reed şeklindedir. Nathan August Reed profesyonel bir fotoğrafçıdır. Nikki Reed’in anne ve babası genç ünlü henüz iki yaşındayken ayrılmışlardır.

Nikki Reed boyu ve kilosu ve Nikki Reed hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Nikki Reed’in ölçüleri nasıldır?Nikki Reed’in vücut ölçüleri 87 cm- 59 cm- 84 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir