Nikki Reed Hakkında Az Bilinenler, Nikki Reed Hakkında İlginç Bilgiler

Nikki-ReedYazımızda Nikki Reed hakkında az bilinenler ve Nikki Reed hakkında ilginç  bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Nikki Reed evlendi mi? Nikki Reed bir evlilik yapmıştır. Nikki Reed kiminle evlendi? Nikki Reed “American Idol” ismindeki yarışma ile ünlenen yarışmanın katılımcılarından şarkıcı ve şarkı sözü yazarı Paul McDonald ile 2011 yılının Mart ayında “Red Riding Hood” ismindeki filmin galasında tanışmıştır. Ardından çıkmaya başlayan çift 5 Haziran 2011 tarihinde MTV Müzik Ödülleri’nde birlikte görüntülenmişlerdir. Görüntülerde Nikki Reed bir nişan yüzüğü taşımaktadır. Ardından McDonald yaptığı açıklamalarda Nikki Reed ile nişanlandıklarını doğrulamıştır. Nikki Reed ve eşi Malibu’da 16 Ekim 2011 tarihinde evlenmiştir. Nikki Reed’in çocukları var mı? Nikki Reed’in 2014 yılı itibarıyla henüz bir çocuğu bulunmamaktadır.

Nikki Reed’in evcil hayvanı var mıdır? Ünlü oyuncu Nikki Reed pittbull cinsi bir köpeği vardır. Nikki Reed köpeğine “Sydney” ismini vermiştir. Nikki Reed’in hobileri arasında at sürmek de vardır.

Nikki Reed’in müzik tutkusu bellidir. Bir keresinde Jackson Rathbone’ye “100 Monkeys” ismindeki müzik grubunun müzik videosunu yönetme konusundaki büyük isteğini anlatmıştır. Nikki Reed’in Twilight filminde birlikte oynadığı Jackson Rathbone ile iyi arkadaş olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra Nikki Reed’in arkadaşları arasında yine aynı sinema serisinden rol arkadaşları Kristen Stewart, Kellan Lutz, Cam Gigandet, Peter Facinelli, Taylor Lautner, Ashley Greene, Catherine Hardwicke ve Elizabeth Reaser ile Thirteen ismindeki filmden rol arkadaşı Evan Rachel Wood gibi isimlerin olduğu bilinmektedir.

Nikki Reed hakkında gerçekleri, Nikki Reed hakkında az bilinenleri, Nikki Reed ile ilgili bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızı başarılı oyuncu ile ilgili son bilgileri verip sonlandıracağız. Nikki Reed’in en beğendiği Twilight kitabı üçüncüsüdür. Ona göre Hollywood’daki en şık isimler Merle Oberon ve Audrey Hepburn’dür.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir