Nikki Reed Hakkında Bilgiler, Nikki Reed Gerçekleri

Nikki-ReedYazımızda Nikki Reed hakkında bilgiler ve Nikki Reed gerçekleri konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Nikki Reed’in gerçek adı nedir? Nikki Reed ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Nikki Reed’in tam ismi Nicole Houston Reed şeklindedir. Nikki Reed’in takma adı nedir? Nikki Reed ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen takma isimleri “Nikki” ve “Nik” gibidir.

Nikki Reed nerelidir? Nikki Reed Amerikalı bir oyuncudur. Nikki Reed’in doğduğu yer Amerika’nın Kaliforniya’ya bağlı Los Angeles kentidir. Ünlü oyuncunun annesi tarafından Cherokee ve İtalyan olan yakın akrabaları vardır.

Nikki Reed hangi okulda okudu? Nikki Reed lise eğitimi için doğduğu kent Los Angeles’ta bulunan “Alexander Hamilton High School” ismindeki okula gitmiş fakat bir yıl okuduktan sonra okulunu bırakmak zorunda kalmıştır. Nikki Reed’in okulu bırakmasının sebebi diğer öğrencilerin anneleridir. Okuldaki öğrencilerin anneleri “Thirteen (13)” filminde oynadığı “Evie Zamora” karakteri nedeniyle öğle aralarında genç aktrisi rahatsız etmekteydi. Bunun üzerine Nikki Reed evde özel ders almaya başlamıştır. Nikki Reed lise diplomasını evde gördüğü eğitim sonrasında almıştır.

Nikki Reed’in ilk albümünün ismi nedir? Nikki Reed henüz bir albüm çıkarmamıştır. Ünlü aktris müzisyen olan eşi Paul McDonald ile çeşitli şarkı kayıtları yapmıştır. İlk şarkıları 2011 yılında çıkan “Now That I’ve Found You” ismini taşımaktadır. 2012 yılının Ekim ayında çift “The Best Part” ismini verdikleri genişletilmiş kayıtlarını çıkarmıştır. “All I’ve Ever Needed” ismindeki parça “The Twilight Saga: Breaking Dawn” filminin bir bölümünde arka planda yer almıştır.

Çeşitli müzik videolarında oynamasıyla bilinen Nikki Reed 2005 yılında “Just Feel Better”, 2010 yılında “Rose Petals & Bubblebaths” ve 2013 yılında ise “Get the girl back” ismindeki parçalar için çekilen müzik videolarında oynamıştır.

Nikki Reed hakkında bilgiler ve Nikki Reed gerçekleri konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Nikki Reed’in ilk filminin ismi nedir? Nikki Reed 2003 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin orijinal ismi “Thirteen” şeklindedir. Nikki Reed’in filmde ana karakterlerden “Evie Zamora” karakterini canlandırmıştır. Filmde oyunculuk yapan başarılı yıldız aynı zamanda filmin senaristidir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir