Nikki Reed’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Nikki Reed’in Hoşlandığı Şeyler

Nikki-ReedYazımızda Nikki Reed’in sevdiği şeyleri, Nikki Reed’in favorilerini ve Nikki Reed’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Nikki Reed’in en sevdiği yemek hangisidir? Nikki Reed’in hoşlandığı yiyecekler arasında en çok Küba yemeklerini yemeyi sevmektedir. Nikki Reed’in en sevdiği renk nedir? Nikki Reed’in favori renkleri arasında siyah, mavi ve yeşil vardır. Nikki Reed’in en yer neresidir? Nikki Reed’in bulunmaktan en fazla hoşlandığı kent New York kenti, en çok hoşlandığı ülke ise Rusya’dır.

Nikki Reed’in sevdiği filmler hangileridir? Nikki Reed’in favori filmleri arasında 2002 yılında yapılmış bir suç filmi olan “City of God”, 1993 Amerikan yapımı romantik suç filmi olan “True Romance”, Caroline Link tarafından yönetilen Alman yapımı bir film olan 2001 yapımı “Nowhere in Africa”, popüler bir drama film olan ve 1994 yılında gösterime giren “The Shawshank Redemption” ve Akademi ödüllü animasyon filmi 1994 yapımı “The Lion King” bulunmaktadır.

Nikki Reed’in en sevdiği kitaplar hangileridir? Nikki Reed kitap okumayı seven boş zamanlarını kitap okuyarak geçiren ünlülerdendir. Nikki Reed’in okuduğu kitaplar arasında 1947 yılında Emily Brontë’nin kaleme aldığı Wuthering Heights, 1995 yılında James McBride tarafından yazılmış Color of Water: A Black Man’s Tribute to His White Mother, 2003 yılında yayınlanmış Azar Nafisi kitabı olan Reading Lolita in Tehran, 2005 yılında çıkan ve Judy A. Bernstein’ın eseri olan They Poured Fire on Us from the Sky, 1993’te ilk bakısı çıkan ve yazarı Margaret Atwood olan The Robber Bride, Khaled Hosseini’nin 2007’de çıkardığı A Thousand Splendid, Beatrice Sparks’nin 1971’de yazdığı Go Ask Alice ve 1982’de yayınlanan ve Thomas Keneally tarafından yazılmış olan Schindler’s List gibi kitaplar yer almaktadır.

Nikki Reed’in en sevdiği televizyon programları hangileridir? Nikki Reed’in en sevdiği televizyon programı “American Idol” ismindeki yarışma programıdır.

Nikki Reed’in favori müzik grupları hangileridir? Nikki Reed’in hoşlandığı müzik grupları arasında Michigan’da kurulmuş Amerikan Rock grubu “The Raconteurs” ve Grammy ödüllü Amerikan rock grubu “Kings of Leon” gibi gruplar yer alır. Nikki Reed’in en sevdiği şarkıcının ise 1988 doğumlu ünlü İngiliz şarkıcı ve müzisyen Adele olduğu bilinmektedir.

Nikki Reed’in sevdiği şeyleri, Nikki Reed’in favorilerini ve Nikki Reed’in hoşlandığı şeyleri soru cevapşeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Nikki Reed’in en sevdiği aksesuarlar hangileridir? Nikki Reed aksesuar olarak en çok yaldızıyla ve çizmeleriyle bilinir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir