Nina Dobrev Hakkında Gerçekler, Hakkında Az Bilinenler, Nina Dobrev İle İlgili Bilgiler

Yazımızda Nina Dobrev hakkında gerçekler, Nina Dobrev hakkında az bilinenler, Nina Dobrev ile ilgili bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Nina Dobrev’in idolü kimdir. Nina Dobrev’in benim idolüm diye tanımladığı kişi “Mean Girls”, “The Notebook” gibi filmlerle bilinen 1978 doğumlu Kanadalı aktris  Rachel McAdams’tır. Nina Dobrev’in en sevdiği aktör kimdir? Nina Dobrev aktörlerden en çok Kanadalı çocuk haklarını savunan bir aktivist olan “Craig Kielburger” ismindeki oyuncuyu beğenmektedir. Nina Dobrev’in en sevdiği aktris kimdir? Nina Dobrev aktrislerden en çok modern zamanların en saygıdeğer oyuncularından biri olarak kabul edilen “Meryl Streep” ismindeki ABD’li oyuncuyu beğenmektedir. Ayrıca Nina Dobrev; Selena Gomez’i de çok sevdiğini belirtmiştir.

Nina Dobrev’in ilk filminin ismi nedir? Nina Dobrev 2006 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin orijinal ismi “Away From Home” şeklindedir ve Kanada yapımıdır. Bu çıkış filminde küçük bir rol oynayan Nina Dobrev “Monica” karakterini canlandırmıştır. Nina Dobrev’in ilk televizyon programının ismi nedir? Nina Dobrev Kanada yapımı bir gençlik drama serisi olan ve 2006 ile 2009 yılları arasında yayınlanan “Degrassi: The Next Generation” ismindeki TV dizisiyle ilk kez televizyon ekranlarında görünmüştür. Dizide “Mia Jones” karakterini canlandıran Nina Dobrev toplamda 333 bölüm süren serinin 46 bölümünde oynamıştır.

”Degrassi: The Next Generation” dizisinde genç bir anneyi canlandıran Nina Dobrev ”The Vampire Diaries” dizisinde ise genç bir annenin kızı rolünü canlandırmıştır.

Nina Dobrev’in evcil hayvanı var mıdır? Ünlü oyuncu Nina Dobrev evcil hayvanlara olan düşkünlüğü ile bilinir. Nina Dobrev’in bir tane köpeği, üç tane de kedisi vardır. Nina Dobrev’in kedilerinin isimleri Moke, Miss Linx ve Thursday şeklindedir.

Nina Dobrev nerelidir? Nina Dobrev bir Bulgar-Kanadalı bir oyuncu ve modeldir. Nina Dobrev Bulgaristan’ın Sofya kentinde dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu ailesiyle birlikte iki yaşındayken Kanada’nın Toronto kentine taşınmıştır. Nina Dobrev hangi okulda okudu? Nina Dobrev Kanada’da bulunan “J. B. Tyrrell Sr. Public School” ismindeki okulda ilkokulu okudu. Ardından sanat alanında eğitim aldığı “Wexford Collegiate School for the Arts” ismindeki okula kayıt oldu. Nina Dobrev’in gittiği üniversite ve bölüm ise sırasıyla Ryerson Üniversitesi Sosyoloji bölümüdür. Ünlü oyuncu oyunculuk kariyerine yoğunlaşmaya karar vermesinin üzerine üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır.

Yardımsever kişiliğiyle de bilinen Nina Dobrev çıkış dizisi olan “Degrassi: The Next Generation” filminde rol alan arkadaşlarıyla bir araya gelerek Kenya’da “Free the Children” isminde kar amaçsız bir organizasyon kurmuştur.

Nina Dobrev hakkında gerçekleri, Nina Dobrev hakkında az bilinenleri, Nina Dobrev ile ilgili bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Nina Dobrev’in en iyi arkadaşı kimdir? Nina Dobrev’in en yakın arkadaşı 1988 Amerika doğumlu ünlü aktris Sara Paxton’dur.

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir