Nina Dobrev’in Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Nina Dobrev Hakkında Bilinmeyenler

The 2012 amfAR GalaYazımızda Nina Dobrev’in fiziksel özellikleri, Nina Dobrev’in ölçüleri ve Nina Dobrev hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Nina Dobrev’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Nina Dobrev’in boyu kaçtır? Nina Dobrev’in boyu 1,68 metredir. Nina Dobrev’in kilosu kaçtır? Nina Dobrev 55 kg kiloya sahiptir.

Nina Dobrev’in saç rengi nedir? Nina Dobrev koyu kahverengi saçlara sahip olan aktrislerdendir. Nina Dobrev’in göz rengi nedir? Nina Dobrev ismi ile tanınan oyuncu koyu kahverengi gözlere sahiptir.

Nina Dobrev’in ayakkabı numarası kaçtır? Nina Dobrev Amerikan standartlarına göre 8 numara ayakkabıları giyebilmektedir. Nina Dobrev’in kıyafet numarası kaçtır? Nina Dobrev Amerikan standartlarına göre 2 numaraya sahip elbiseleri giyebilmektedir.

Genç oyuncu Nina Dobrev kazandığı ödüllerle de adından bahsettirir. Ünlü oyuncu kazandığı ödüllerin önemli olanlarının büyük bir kısmını “The Vampire Diaries” ismindeki dizide canlandırdığı karakterler sayesinde almıştır. Nina Dobrev’in 2010 yılından bu yana kazandığı ödüller arasında “En İyi Çıkış Yapan Kadın Yıldız Ödülü”, “Genç Hollywood Ödülleri”, “En İyi TV Drama Aktrisi Ödülü” gibi ödüller yer almaktadır. Nina Dobrev’in konuşabildiği diller arasında iyi düzeyde bildiği Bulgarca ve İngilizce yer alır.

Yazımızın bu bölümünde Nina Dobrev’in ailesinden bahsedeceğiz. Nina Dobrev’in kendisinden büyük bir erkek kardeşi ve kendisinden küçük bir kız kardeşi vardır. Nina Dobrev’in annesinin ismi Mihaela Dobreva’dır. Mihaela bir artisttir. Nina Dobrev’in babasının adı ise Konstantin Dobrev şeklindedir. Konstantin bir bilgisayar uzmanıdır.Nina Dobrev’in abisinin ismi Alexander Dobrev iken Nina Dobrev’in kız kardeşinin adı Amelia Dobrev şeklindedir.

Nina Dobrev’in fiziksel özellikleri, Nina Dobrev’in ölçüleri ve Nina Dobrev hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Nina Dobrev’in ölçüleri nasıldır? Nina Dobrev’in vücut ölçüleri 76 cm- 59 cm- 84 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir