Nina Dobrev’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Nina Dobrev’in Hoşlandığı Şeyler

Yazımızda Nina Dobrev’in sevdiği şeyleri, Nina Dobrev’in favorilerini ve Nina Dobrev’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Nina Dobrev’in en sevdiği yemek hangisidir? Nina Dobrev’in hoşlandığı yiyecekler arasında en çok çikolata yemeyi sevmektedir. Nina Dobrev’in en sevdiği yer neresidir? Nina Dobrev en çok sevdiği yerler arasında öne çıkanlar Kanada’nın Toronto kenti, ABD’nin Los Angeles kenti ve Fransa’nın Paris kentidir. Nina Dobrev’in en sevdiği renk nedir? Nina Dobrev’in favori renkleri siyah ve mordur. Nina Dobrev’in hobileri nelerdir? Nina Dobrev’in hobileri arasında bir rock grubunda çalmak ve sörf, yüzme, dalış gibi yüzme sporları yer alır.

Nina Dobrev’in en sevdiği kitap hangisidir? Nina Dobrev’in favori kitapları arasında “Harry Potter” ve “Twilight” serisi, Alice Sebold’un kaleme aldığı “The Lovely Bones”, Paolo Coelho’nun yazdığı “The Alchemist” ve Anna Michaels’in eseri olan “Fugitive Pieces” gibi romanlar yer alır.

Nina Dobrev’in en sevdiği televizyon programı hangisidir? Nina Dobrev TV izlemeyi çok seven bir ünlüdür. Nina Dobrev’in beğendiği TV dizileri arasında öne çıkanlar Cecily Von Ziegesar’ın aynı adlı kitabından uyarlanan Amerikan gençlik drama dizisi “Gossip Girl”, Emmy ödüllü konu olarak hastaneyi işleyen ABD yapımı televizyon dizisi “Grey’s Anatomy”, bir bilim kurgu dizisi olan “Heroes”, realite TV programı olan ” So You Think You Can Dance”, medikal dram dizisi “House” ve fantastik bir dram dizisi olan “True Blood” yer alır.

Nina Dobrev’in favori sinema filmi hangisidir? Nina Dobrev’in favori filmleri arasında 2007 yapımı “Knocked Up”, “Juno”  ve “Transformers”, 1993 yapımı “Schindler’s List” ve 2004 yapımı “The Notebook” gibi sinema filmleri yer alır.

Nina Dobrev’in en sevdiği güzellik ürünü hangisidir? Nina Dobrev’in hoşlandığı güzellik ürünleri “Philosophy’s When Hope Is Not Enough” ve “Jan Marini’s Factor-A Eyes for DarkCircles” ismindeki ürünlerdir.

Nina Dobrev’in sevdiği şeyleri, Nina Dobrev’in favorilerini ve Nina Dobrev’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Nina Dobrev’in en sevdiği aksesuar hangisidir? Nina Dobrev aksesuar olarak en çok yaldızları, beresi ve çizmesiyle bilinir. Ayrıca Nina Dobrev takı yapmayı sevdiğini ve ileride bu konuda bir dükkan açmayı istediğini ifade etmiştir.

You may also like...

1 Response

  1. Nina diyor ki:

    gerçekten de tam benim tarzımsın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir