Olivia Holt Kimdir, Kısaca Hayatı, Olivia Holt Hakkında Bilgi

olivia holtYazımızda Olivia Holt kimdir, Olivia Holt’un kısaca hayatı, Olivia Holt hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Olivia Holt’un gerçek adı nedir? Olivia Holt ismi ile tanınan genç aktristin gerçek ismi de Olivia Holt’tur. Olivia Holt’un takma adı nedir? Olivia Holt ismi ile tanınan oyuncunun “Livey” şeklinde bir takma adı vardır. Olivia Holt’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Olivia Holt’un gülümseyiş şekli onun en belirgin ayırt edici özelliğidir.

Olivia Holt kimdir? Olivia Holt çok küçük yaşta oyunculuk kariyerine adım atmış yöresel tiyatrolarda rol almıştır. Bu arada hemen her türden reklam filmlerinde görünmüştür. 2009 yılında “Black & Blue” filminde başarı yakalayan genç yıldız, 2011 yılında bir Disney Channel yapımı 12 yaş ve üstüne hitap eden dizi olan “Kickin’ It” de rol alması sonucunda dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır. Olivia Holt’un buradaki başarısı  Disney Channel’ın 2014 yılında gösterime sokacağı “I Didn’t Do It” ismini taşıyacak dizide başrol oyuncusu teklifi almasını sağlamıştır.

Olivia Holt ne zaman doğdu? Olivia Holt 1997 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Olivia Holt’un doğum tarihi 5 Ağustos 1997’dir. Olivia Holt’un burcu nedir? Olivia Holt’un burcu aslandır.

Olivia Holt nerelidir? Olivia Holt bir Amerikalıdır. Genç aktris Amerika’nın Tennessee’ye bağlı Germantown kentinde doğmuştur. Genç aktristin ailesi o henüz üç yaşında iken Mississippi’ye bağlı Nesbit’e taşındıklarından Olivia Holt burada yetişmiştir. Olivia Holt nerede yaşamaktadır? Olivia Holt oyunculuk kariyerini sürdürdüğü Kaliforniya’ya bağlı Los Angeles’ta ailesiyle birlikte yaşamaktadır.

Olivia Holt kimdir, Olivia Holt’un kısaca hayatı, Olivia Holt hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Olivia Holt’un ailesine baktığımızda ünlü oyuncunun bir kız kardeşi, bir de erkek kardeşi olduğunu görürüz. Olivia Holt’un annesinin adı Kim Holt, babasının ismi Mark Holt’tur. Olivia Holt’un kız kardeşinin adı Morgan Toll şeklinde iken Olivia Holt’un erkek kardeşinin ismi  ise Cade Holt’tur.

You may also like...

4 Responses

 1. defne diyor ki:

  olivia holtu çok SEVİYORUM aynı gün doğmuşuz ikimizde 5 ağustos

 2. nazar diyor ki:

  Asya yanlis dusunuyosun tek senin degil bende cok seviyorum ama cok<3 keske bende tanisa bilsem ve burclarimiz ayni benim 1 ağustos onun 5 ağustos ve burcalrimizin ikiside aslan :-)

 3. Asya diyor ki:

  Olivia holt’u çok seviyorum Olivia holt’u kimse benim kadar sevemez o benim

  keşke olivia holt’la tanışa bilsem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir