Olivia Holt’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Olivia Holt’un Hoşlandığı Şeyler

olivia holtYazımızda Olivia Holt’un sevdiği şeyleri, Olivia Holt’un favorilerini ve Olivia Holt’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Olivia Holt’un en sevdiği hobisi nedir? Olivia Holt’un yaparken en çok hoşlandığı şeyler amigoluk ve jimnastik olmuştur. Olivia Holt’un en sevdiği renk nedir? Olivia Holt en çok turkuaz rengini sevmektedir.

Olivia Holt’un en sevdiği yemek nedir? Olivia Holt en çok patlamış mısır yemeyi sevmektedir.

Olivia Holt’un en sevdiği müzik grubu hangisidir? Olivia Holt en çok Zayn Malik, Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson ve Niall Horan’dan oluşan İngiliz müzik grubu “One Direction” ve ABD’li müzik grubu “Rascal Flatts”ten hoşlanmaktadır.

En sevdiğin şarkılar hangileridir sorusuna Olivia Holt en çok Amerikalı pop rock grubu Maroon 5’ın şarkısı olan ve Maroon 5’in dördüncü stüdyo albümünün çıkış single’ı olan “Payphone” ve ABD’li genç müzisyen Victoria Justice’ın 2007’de çıkardığı bir single olan “A Thousand Miles” parçalarını sevdiğini belirtmiştir.

Olivia Holt’un en sevdiği film hangisidir? Olivia Holt en çok 2012 Disney Channel yapımı müzikal bir televizyon filmi olan “Let It Shine” ve Amerikalı yazar Suzanne Collins tarafından yazılan romana 2011 yılında uyarlanan film olan ve Gary Ross tarafından yönetilen “Açlık Oyunları” ismindeki filmleri izlemekten keyif almaktadır.

Olivia Holt’un en sevdiği televizyon programları hangileridir? Olivia Holt 2010 yılında başlayıp 2013 yılında sona eren ve “Pretty Little Liars” adını taşıyan televizyon serisini ve 2009 ile 2012 yılları arasında yayınlanan Amerikan yapımı gençlik-aile dizisi olan ve genç jimnastikçilerin Olimpiyat Oyunları için mücadelesini konu alan “Make It or Break It” isimli diziyi izlemekten hoşlanmaktadır.

Olivia Holt’un sevdiği şeyleri, Olivia Holt’un favorilerini ve Olivia Holt’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Olivia Holt’un en sevdiği aksesuar nedir? Olivia Holt’un aksesuar olarak favorileri küpeleridir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir