Pablo Espinosa Kimdir, Hayatı, Pablo Espinosa Hakkında Bilgi

pabloYazımızda Pablo Espinosa kimdir, Pablo Espinosa’nın kısaca hayatı, Pablo Espinosa hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Pablo Espinosa’nın gerçek adı nedir? Pablo Espinosa ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Pablo Espinosa’nın tam adı Pablo Espinosa Doncel şeklindedir. Pablo Espinosa ne zaman doğdu? Pablo Espinosa 1992 yılında doğmuş genç bir aktör, şarkıcı, müzisyen ve dansçıdır. Pablo Espinosa’nın doğum tarihi 10 Mart 1992’dir. Pablo Espinosa’nın yaşı 2014 itibarıyla 22’tür. Pablo Espinosa’nın burcu nedir? Pablo Espinosa’nın burcu balıktır.

Pablo Espinosa nerelidir? Pablo Espinosa bir İspanyoldur. Pablo Espinosa nerede doğdu? Yetenekli oyuncu İspanya’nın Alicante’ye bağlı Villajoyosa kentinde dünyaya gelmiştir.

Pablo Espinosa kimdir? Pablo Espinosa kısaca İspanyol bir genç aktör, şarkıcı ve müzisyendir. Pablo Espinosa’nın biyografisine, kısaca hayatına bakarsak yetenekli oyuncu kariyerinde tiyatro oyunlarında yer almış “The Crucible” ismindeki oyunun İspanyol versiyonunda oynamıştır.

2009 yılında 17 yaşında iken televizyon kariyerine başlayan Pablo Espinosa “Física o Química” ismindeki dizinin iki sezonunda “Pablo Calleja” karakterini canlandırmıştır.

Física o Química dizisindeki başarılı performansıyla dikkat çeken Pablo Espinosa bir yıl sonra uluslararası anlamda kariyerine Kolombiya’da başlamıştır. Bu kapsamda “La Pola” ismindeki dizide yer alarak başrol karakteri olan “Alejo Sabarain”i canlandırmıştır.

2012 yılında ilk film oyunculuğu tecrübesini de “Clara, no es nombre de mujer” ismindeki yapımda “Elías” karakterini canlandırarak yaşamıştır.

Pablo Espinosa nasıl ünlü oldu? Pablo Espinosa’nın ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise 2012 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden “Violetta” ismindeki müzikal ve romantik komedi türündeki Disney Channel dizisidir. Pablo Espinosa Violetta dizisinin ana karakterlerinden “Tomás Heredia”yı canlandırmaktadır. Violetta dizisi Türkiye’de ise 2013 yılında yayınlanmaya başlamıştır.

Pablo Espinosa sevdikleri arasında spor aktiviteleri ilk sırada yer alır. Bu sporlar arasında futbol, basketbol, eskrim, paten ve at biniciliği vardır.

Pablo Espinosa kimdir, Pablo Espinosa’nın kısaca hayatı, Pablo Espinosa hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Pablo Espinosa’nın fiziksel özelliklerine değineceğiz. Pablo Espinosa’nın boyu kaçtır? Pablo Espinosa’nın boyu 1,74 metredir. Pablo Espinosa’nın saç rengi nedir? Pablo Espinosa saç rengi siyah olan sanatçılardandır. Pablo Espinosa’nın göz rengi nedir? Pablo Espinosa ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir