Paul Walker Kimdir, Fiziksel Özellikleri, Paul Walker Hakkında Bilgi

Paul WalkerYazımızda Paul Walker kimdir, Paul Walker’ın fiziksel özellikleri, Paul Walker hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Paul Walker’ın gerçek adı nedir? Kaliforniya’da aşırı hız sebebiyle geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Hızlı ve Öfkeli ismindeki filmde canlandırdığı polis memuru “Brian O’Conner” ile ünlenmiş Amerikalı film yıldızı Paul Walker gerçek ismi ile bilinir. Paul Walker’ın tam adı Paul William Walker IV şeklindedir. Paul Walker ne zaman doğdu? Paul Walker 1973 yılında doğmuş bir sinema oyuncusudur. Paul Walker’ın doğum tarihi 12 Eylül 1973’tür. Paul Walker ne zaman öldü? Paul Walker 2013 yılında vefat etmiştir. Paul Walker’ın ölüm tarihi 30 Kasım 2013’tür. Paul Walker öldüğünde kaç yaşındaydı? Paul Walker’ın öldüğü zamanki yaşı 40 idi. Paul Walker’ın burcu nedir? Paul Walker’ın burcu başaktı.

Paul Walker nerelidir? Paul Walker Amerika doğumlu olan bir sanatçıdır. Paul Walker nerede doğdu? Dünyaca ünlü oyuncu Amerika’nın California’ya bağlı Glendale kentinde dünyaya gelmiştir. Paul Walker nerede öldü? Efsanevi oyuncu Paul Walker Amerika’nın California’ya bağlı Los Angeles’ın Valencia, Santa Clarita bölgesinde vefat etmiştir.

Paul Walker kimdir? Paul Walker kısaca geçmişte modellik de yapmış Amerikalı bir aktördür. 1987 yılında “Monster In The Closet” filmi ile oyunculuk kariyerine adım atmış 1999 yılında “Varsity Blues” ismindeki film ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Paul Walker’ın dünya genelinde tanınmasını sağlayan film ise 2001 yılında çekilen “The Fast and the Furious” filmi olmuştur. Başarılı aktör filmde canlandırdığı “Brian O’Conner” karakteri ile özdeşleşmiştir. Ölüm nedeninin aşırı hız olması dünya genelinde çeşitli iddiaların dolaşmasına ve konunun ilgiyle takip edilmesine neden olmuştur.

Paul Walker’ın ailesine bakarsak ünlü oyuncunun babasının adı Paul Walker III annesi ise Cheryl Crabtree Walker’dır. Başarılı oyuncunun Celeb ve Cody adında iki erkek kardeşi vardır. Paul Walker’ın kız kardeşlerinin isimleri ise Amie Lee Walker ve Ashlie J. Walker’dır. Paul Walker’ın ayrıca Meadow isminde bir kızı vardır. Meadow annesinin yanında yaşarken 13 yaşında iken yani 2011 yılında babasıyla beraber yaşamak üzere Kaliforniya’ya gelmiştir.

Şimdi de Paul Walker’ın sevdiği şeylerden bahsedeceğiz. Paul Walker en sevdiği yer Okyanustu. Paul Walker en sevdiği renk turuncuydu. Paul Walker en sevdiği gruplar arasında Coldplay vardı. Paul Walker’ın en sevdiği dizi Family Guy ismini taşıyordu.

Paul Walker arkadaşları arasında kendisi gibi aktör olan Tyrese Gibson, Vin Diesel gibi ünlüler yer almaktaydı. Paul Walker’ın en sevdiği kişiler ise aynı zamanda en sevdiği aktör olan “Paul Newman” ve aynı zamanda en sevdiği aktris olan “Sophie Marceau”du.

Paul Walker’ın fiziksel özelliklerine bakarsak Paul Walkerboy kilo sırasıyla 1,88 metre ve 54 kg şeklindeydi. Paul Walker’ın saç rengi nedir?Paul Walker sarışın saçları olan bir ünlüdür. Paul Walker’ın göz rengi nedir? Paul Walker mavi renkli gözlere sahipti. Ünlü sanatçının kızının ismi olan “Meadow” dövmesi, sağ elinin üzerindeki küçük yara ve mavi gözleri ayırt edici özellikleriydi.

Paul Walker kimdir, Paul Walker’ın fiziksel özellikleri, Paul Walker hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Paul Walker hangi okula gitti sorusunu cevaplayacağız. Muhafazakar bir ailede yetişen Paul Walker “Village Christian School” ismindeki okulda eğitim görmüş ardından deniz biyolojisi okumuştur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir