Perrie Edwards Kimdir, Hayatı, Perrie Edwards Hakkında Bilgi

perrie edwardsYazımızda Perrie Edwards kimdir, Perrie Edwards’ın hayatı, Perrie Edwards hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Perrie Edwards’ın gerçek adı nedir? Perrie Edwards ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Perrie Louise Edwards’tır. “Perrie” ismi ünlü Amerikan müzik grubu olan “Journey” isimli grubun eski üyesi müzisyen Steve Parry’den gelmiştir. “Little Mix” grubunun diğer üyesi Jesy Nelson’ın tam isminin Jesy Louise Nelson olması bakımından Perrie Edwards ile benzerlik gösterir.  Perrie Edwards’ın takma adı nedir? Perrie Edwards’ın takma ismi Pezz’dir. Perrie Edwards’ın ayırt edici özellikleri nelerdir? Perrie Edwards’ın ön plana çıkan en önemli özelliği “Little Mix” grubunun en genç üyesi olmasıdır.

Perrie Edwards kimdir? Perrie Edwards kısaca İngiliz şarkıcıdır. Perrie Edwards daha çok Little Mix ismindeki müzik grubunun üyesi olmasıyla bilinir. Şarkıcı Perrie Edwards “Little Mix” ismindeki müzik grubuna üye olarak katıldığı “X Factor” şarkı yarışmasında sergilediği performans ve elde ettiği birincilik sonucunda geniş kitleler tarafından tanınır hale gelmiştir. “Little Mix” bu şarkı yarışmasında grup olarak ilk birincilik elde etme başarısını göstermiştir. 2011 yılında kurulan grubun Perrie dışındaki üyeleri Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock ve Jade Thirlwall’dır. Grubun finalde söylediği Marcus Collins şarkısı jüriyi önemli ölçüde etkilemiştir.

Perrie Edwards ne zaman doğdu? Perrie Edwards 1993 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Perrie Edwards’ın doğum tarihi 10 Temmuz 1993’tür. Perrie Edwards’ın burcu nedir? Perrie Edwards’ın burcu yengeçtir.

Perrie Edwards nerelidir? Perrie Edwards bir İngilizdir. İngiltere’nin Tyne and Wear bölgesine bağlı South Shields kentinde doğmuştur. Perrie Edwards hangi okulda okudu? Perrie Edwards Weymouth’taki “Radipole Primary School” da eğitim görmüş ardından doğduğu kent olan South Shields’e dönerek “St Peter & Paul RC Primary School”da eğitimini sürdürmüştür. 5 yıl kadar “Mortimer Community College”da eğitim gören şarkıcı sonunda “Newcastle College”dan sanat alanında BTEC almaya hak kazanmıştır.

Perrie Edwards kimdir, Perrie Edwards’ın hayatı, Perrie Edwards hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Perrie Edwards’ın ailesini tanıyacağız. Perrie Edwards’ın babası kimdir? Perrie Edwards’ın babası Alexander Edwards’tır. Perrie Edwards’ın annesinin adı nedir? Perrie Edwards’ın annesi Debbie Duffy’tir. Jennie Edwards’ın anne ve babasının da şarkıcı olması onun bu konuda ilham kaynağı olmuştur. Perrie Edwards’ın kardeşinin adı nedir? Perrie Edwards’ın Jonnie adında bir erkek kardeşi vardır.

You may also like...

4 Responses

 1. ILOVEPERRİE diyor ki:

  LİTTLE MİX GRUBUNDA HASTASI OLDUĞUM BİR KİŞİ VAR O DA PERRİEEEEE
  MALESEF ZAYN İLE AYRILDILAR:( :( :( KEŞKE EVLENSELERDİ

 2. ayşe mine diyor ki:

  perry seni çok seviyorum sen çok güzelsin ve çok tatlısın zayn ile çok yakışıyorsunuz inşallah hiç ayrılmassınız ikinizide çok seviyorum <3<3<3<3<3

 3. Perrie Edward diyor ki:

  yhaaaa cnm benim perriem
  ben hep little mix-in sarkilarinda perrie oluyorum little mix cok superdirrr eladirrrrr

 4. mercan diyor ki:

  Seni çok seviyorum LİTTLE MİX

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir