Perrie Edwards’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Perrie Edwards’ın Hoşlandığı Şeyler

perrie edwardsYazımızda Perrie Edwards’ın sevdiği şeyleri, Perrie Edwards’ın favorilerini ve Perrie Edwards’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Perrie Edwards’ın en sevdiği yemek nedir? Perrie Edwards’ın yemeğe çok düşkündür. Hemen her yemeği sevdiğini ifade eden genç şarkıcı daha çok Çin yemeklerini ve tavuk ürünlerini sevmektedir. Ancak Perrie Edwards’ın yemek borusunun çok dar olduğu bu nedenle bir parça pilav gibi ince taneli yiyecekler dışında yemekleri yerken zorlandığı bilinmektedir.

Perrie Edwards’ın en sevdiği renk hangisidir? Başarılı oyuncu en çok mavi rengini sevmektedir.

Perrie Edwards’ın en sevdiği film hangisidir? Perrie Edwards en çok 2004 yapımı Nicholas Sparks’ın aynı isimli romanından uyarlanan “The Notebook” isimli romantik drama filmini sevmektedir.

Perrie Edwards’ın en sevdiği şarkı hangisidir? Perrie Edwards en çok Cher Lloyd’un “Want U Back” ve Bon Jovi’nin “My Life” ismindeki parçalarını sevmektedir.

Perrie Edwards’ın en sevdiği müzisyen kimdir? Perrie Edwards en çok bir dönem “Journey” müzik grubunda vokalistlik yapan ABD’li şarkıcı ve söz yazarı olan ve Perrie Edwards’ın ismini de aldığı 1949 doğumlu Steve Perry’dir.

Perrie Edwards’ın en sevdiği grup hangisidir? Perrie Edwards en çok 1983 yılında Jon Bon Jovi tarafından kurulmuş ABD’li bir rock müzik grubu olan “Bon Jovi” adındaki müzik grubunu sevmektedir.

Perrie Edwards’ın kötü alışkanlıkları var mıdır? Kötü alışkanlık denilebilir mi tartışılır ama Perrie Edwards bir ruj tutkunudur. Ünlü şarkıcı onlarsız yaşayamaz. Sürekli de kullandığı rengi değiştirir. Önceleri daha çok kırmızı olanları beğenen genç sanatçı daha sonra morun koyu tonlarını ve kahverengiyi tercih etmeye başlamıştır.

Perrie Edwards’ın ilk dikkat çeken performansı nedir? Perrie Edwards ilk olarak Kanadalı ünlü şarkıcı, şarkı sözü yazarı ve sinema oyuncusu olan Alanis Morissette’nin Grammy ödüllü “You Oughta Know” parçasını söylediğinde dikkatleri üzerinde toplamıştır.

Perrie Edwards’ın sevdiği şeyleri, Perrie Edwards’ın favorilerini ve Perrie Edwards’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Perrie Edwards’ın evcil hayvanı var mı? Perrie Edwards hayvanları çok sevmektedir bu nedenle çok sayıda evcil hayvana sahiptir. 2013 itibarıyla Perrie Edwards’ın 2 kedisi, 2 çöl faresi, 4 Sibirya kurdu, topal bir muhabbet kuşu, bir midilli atı, bir hamsterı ve bir yılanı vardır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir