Piper Curda Kimdir, Hayatı, Piper Curda Hakkında Bilgi

pipercurdaYazımızda Piper Curda kimdir, Piper Curda’nın kısaca hayatı, Piper Curda hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Piper Curda’nın gerçek adı nedir? Piper Curda ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Piper Curda’nın tam adı Piper Joy Curda şeklindedir. Piper Curda ne zaman doğdu? Piper Curda 1997 yılında doğmuş genç bir aktris ve şarkıcıdır. Piper Curda’nın doğum tarihi 16 Ağustos 1997’dir. Piper Curda’nın yaşı 2014 itibarıyla 17’dir.

Piper Curda nerelidir? Piper Curda Amerika doğumlu olan bir sanatçıdır. Piper Curda nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın Florida’ya bağlı Tallahassee kentinde dünyaya gelmiştir.

Piper Curda kimdir? Piper Curda kısaca Amerikalı bir genç aktris ve şarkıcıdır. Piper Curda’nın biyografisine, kısaca hayatına bakarsak yetenekli oyuncu Tallahassee kentinde dünyaya gelmiş fakat Chicago kentinde büyümüştür. 5 kardeşi olan Piper Curda kardeşleri arasında yaş olarak ikinci en büyüktür.

Piper Curda profesyonel kariyerinin başlarında ablası Riley ile birlikte “The King and I” ismindeki müzikalde rol almıştır. Genç oyuncu ayrıca “101 Dalmaçyalı” müzikalinde de oynamıştır.

2011 yılında Disney Channel yapımı serilerde rol almaya başlayan Piper Curda “Rulet the Mix” ismindeki seride “Casey” karakterini canlandırmıştır.

Piper Curda 2012 yılından itibaren ise “Malibu Country”, “Randy Cunningham: 9th Grade Ninja” ve “A.N.T. Farm” gibi dizilerde konuk oyuncu olarak oynaması ve başarılı performansıyla dikkat çekmeyi başarmıştır.

Piper Curda nasıl ünlü oldu? Piper Curda’nın ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise 2014 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden “I Didn’t Do It” ismindeki Disney Channel dizisidir. Piper Curda I Didn’t Do It dizisinin ana karakterlerinden “Jasmine”i canlandırmaktadır.

Piper Curda I Didn’t Do It dizisinden rol arkadaşı Austin North gibi bateri çalabilmektedir. Aynı zamanda şarkıcı olan Piper Curda “Losing You” isminde bir şarkı yazmış ve bu şarkı için bir müzik videosu çekmiştir. Piper Curda’nın burcu nedir? Piper Curda’nın burcu aslandır.

Genç aktris boş zamanlarında kitap okumaktan hoşlanmaktadır. Piper Curda’nın en sevdiği renk kırmızıdır. Piper Curda’nın hayranlarına ne denir? Dünya genelindeki Piper Curda hayranları “Peeps” ismi ile anılırlar.

Piper Curda’nın ailesine bakacak olursak yetenekli sanatçının babası orduda görev yapmaktadır. Beş kız kardeşten ikinci en büyük olan Piper Curda’nın ablasının ismi Riley Chai iken kendisinden küçük kardeşlerinin isimleri Major Curda, Glory Curda ve Saylor Curda şeklindedir.

Piper Curda kimdir, Piper Curda’nın kısaca hayatı, Piper Curda hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Piper Curda’nın fiziksel özelliklerine değineceğiz. Piper Curda’nın saç rengi nedir? Piper Curda gerçek saç rengi koyu kahverengi olan sanatçılardandır. Piper Curda’nın göz rengi nedir? Piper Curda ismi ile tanınan oyuncu koyu kahverengi renkli gözlere sahiptir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir