Pitbull Kimdir, Kısaca Hayatı, Pitbull Hakkında Kısa Bilgiler

pitbullYazımızda Pitbull kimdir, Pitbull’un kısaca hayatı, Pitbull hakkında kısa bilgiler konusunu ele alacağız.

Pitbull’un gerçek adı nedir? Ünlü rapçi Pitbull’un gerçek adı Armando Christian Pérez şeklindedir. Pitbull’un takma adları nelerdir? Ünlü şarkıcı Pitbull’un Pitbull dışında annesinin onu çağırırken kullandığı Christian’ın kısaltması olan “Chris” şeklinde bir takma adı vardır. Pitbull’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Pitbull’un tamamen traş edilmiş kafası, “Dale” kelimesini sıklıkla tekrar etmesi, bazen kendisini “Mr. 305” olarak nitelendirmesi onu farklı kılan dikkat çekici özelliklerdir. Pitbull’un kendisini “Mr. 305” olarak nitelendirmesinin nedeni yaşadığı Miami kentinin alan kodunun 305 olmasıdır. “Dale” kelimesinin ise Türkçe “hadi” kelimesine karşılık geldiği tahmin edilmektedir.

Pitbull ne zaman doğdu? Pitbull 1981 yılında doğmuştur. Pitbull’un doğum tarihi 15 Ocak 1981’dir. Pitbull nerelidir? Pitbull aslında Küba’lıdır. Ancak Amerika’da yetişmiştir. Amerika’nın Florida’ya bağlı Miami kentinde dünyaya gelmiştir. Pitbull’un burcu nedir? Pitbull’un burcu oğlaktır.

Pitbull hangi okulda okudu? Pitbull lise eğitimine doğduğu kent olan Miami’de bulunan “South Miami Senior High School” ismindeki okulda başlayıp, yine Miami’de bulunan “Miami Coral Park High School” adındaki okulda tamamlamıştır. 16 yaşına giren Pitbull evinden atılmıştır. Bunun nedeni Pitbull’un annesinin onu uyuşturucu satarken yakalamasıdır. Evsiz kalan Pitbull okulu bırakıp şarkıcılık kariyerine odaklanmıştır.

Pitbull’un dini nedir? Pitbull herhangi bir dini inancı benimsememektedir ama bir yaratıcının olduğuna inanmaktadır. Kesin olmamakla birlikte ünlü rapçinin Kübalı Katolik bir Kübalı ailenin yanında yetiştiği bilinmektedir.

Pitbull’un ailesine baktığımızda babasının ve kardeşinin ismi bilinmemektedir. Pitbull’un annesinin ismi Alysha Acosta’dır. Pitbull henüz daha çok gençken babası ile annesi ayrılmışlardır. Ünlü rapçi annesinin yanında yetişmiştir. Pitbull’un iki çocuğu vardır. Çocuklarının isimleri sırasıyla Destiny Pérez ve Bryce Pérez şeklindedir.

Pitbull kimdir, Pitbull’un kısaca hayatı, Pitbull hakkında kısa bilgiler konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Pitbull’un konuşabildiği diller hangileridir sorusunu cevaplayacağız. Pitbull akıcı bir şekilde İngilizce ve İspanyolca dillerini konuşabilmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir