Rihanna Kimdir, Hakkında Bilgi, Rihanna İle İlgili Sorular

rihannaYazımız Rihanna kimdir, Rihanna hakkında bilgi, Rihanna ile ilgili sorular konularını içermektedir.

Rihanna’nın gerçek ismi nedir? Dünya’da bilinen ve çok sayıda hayrana sahip olan Rihanna’nın gerçek ismi Robyn’dir.

Rihanna kaç yılında doğmuştur? 1988 yılında doğan Rihanna şu anda 25 yaşındadır. Şimdiden çok sayıda ödül kazanmış sanatçı dünya müzik fenomenleri arasına girmeyi başarmıştır.

Rihanna hangi şarkıyla ünlü oldu? Rihanna, “Pon De Replay” parçasıyla Billboard Hot 100 listesine ikinci sıradan girmeyi başarmış, sonrasında da yükselişini sürdürmüştür.

Pon De Replay ne zaman çıktı? Rihanna’yı meşhur yapan Pon de Replay 2005 yılının Ağustos ayında çıkmıştır.

Rihanna Chris Brown neden ayrıldı? Kişisel yaşamında Rihanna’nın hayatı bir ara kötüye gitmiştir. Bu dönemde genç ve yükselen hip-hop yıldızı Chris Brown Rihanna’ya şiddet uygulamıştır. Bundan dolayı Rihanna Grammy Ödül törenine gidememiştir. Basına sızan fotoğraflarından yaralarının ciddi olduğu anlaşılmaktadır. Yaşanan olaylar Rihanna’yı çok etkilese de Chris Brown’ın kariyerini neredeyse hiç etkilememiştir.

Rihanna Eminem’le birlikte hangi şarkıyı söyledi? Rihanna’nın Eminem ile iş birliği yaparak çıkardığı “Love the Way You Lie” şarkısıyla tekrar bir çıkış yakalamıştır. Bu şarkı dünya genelinde pek çok listede ilk sıralarda yer almıştır. Eminem Rihanna’nın yeteneğini farketmiş ve sonucunda bu başarılı eser ortaya çıkmıştır.

Rihanna Kanye West ile hangi şarkıyı söyledi? Eminem’le yaptığı çalışmanın ardından Rihanna Kanye West ile çalışmaya başlamıştır. Yine Dünya’da hit olan “All of the Lights” parçası bu çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Rihanna Loud albümünü ne zaman çıkardı? 2010 yılının Kasım ayında Rihanna beşinci stüdyo albümü olan Loud albümünü çıkardı. Çıktığı ilk hafta 200000’in üzerinde kopyası satıldı.

Rihanna kimdir, Rihanna hakkında bilgi, Rihanna ile ilgili sorular konularını içeren yazımızı Rihanna Jay Z çalışmasından bahsetmeden bitirmemiz yanlış olur. Rihanna Loud albümünden sonra birlikte çalıştığı iş ortaklarına bir yenisini daha ekleyerek Jay Z ile de çalışmıştır. Birlikte tüm dünyada takip edilen konserler düzenlemişlerdir.

You may also like...

7 Responses

 1. ririm var diyor ki:

  hayatımda bi sen varsın hepsi yalan senin için ölmem o çok basit senin için sürünürüm aşkımmmmmmmmmm love loveee loveeeeeeeeeeeeee RİHANNA ‘ M

 2. Rihanna diyor ki:

  Ben Rihannaya bayiliyorum. TUM SARKILARINI dinledim. ve onlari cok seviyorum. Rihanna anticlerini sevmiyorum. I LOVE YOU RIHANNA! <3

 3. NAVY diyor ki:

  Acaba Rihanna’nın Kaç Kardeşi,Kardeşlerinin adı Ve Yaşı,Annesinin Vs En sevdiği rengi felan Merak ediyorum Söylerseniz çok sevinirim!! xoxo

 4. elif nur diyor ki:

  Rihanna’nın kaç albümü var?

 5. RihaNavy diyor ki:

  Saol Tatlım Loud ne zaman çıktını merak edıyordum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir