Rihanna’nın Kişisel Özellikleri, Rihanna İle İlgili Bilinmeyenler

rihannaYazımızda Rihanna’nın kişisel özellikleri ve Rihanna ile ilgili bilinmeyenler konularını soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü şarkıcı Rihanna’nın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Rihanna’nın boyu kaçtır? Rihanna’nın boyu 1,74 metredir. Rihanna’nın kilosu kaçtır? Rihanna 57 kg kiloya sahiptir. Rihanna’nın saç rengi nedir? Rihanna saç rengini sıkça değiştiren bir ünlüdür. Son zamanlarda saçları siyah olan Rihanna daha önceleri saçlarını ağartılmış sarı, kırmızı ve açık kahverengi gibi renklere de boyatmıştır. Rihanna’nın göz rengi nedir? Rihanna ismi ile tanınan yıldız yeşil rengi gözlere sahiptir.

Rihanna’nın vücut ölçüleri nasıldır? Rihanna’nın vücut ölçüleri 76 cm- 60 cm- 80 cm şeklindedir. Rihanna’nın ayakkabı numarası nedir? Rihanna ismindeki Barbadoslu şarkıcı Amerikan standartlarına göre 9 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir. Rihanna’nın kaç numara kıyafet giyebilmektedir? Rihanna Amerikan standartlarına göre 2 numaralı kıyafetler giyebilmektedir.

Rihanna nasıl ünlü oldu? Rihanna Barbados’ta dünyaya gelmiştir. Müzik alanında yeteneğinin olduğunu ünlülerden ilk ABD’li hip-hop müzisyeni Jay-Z keşfetmiştir. İlkokulda öğrenim gören Rihanna katıldığı şarkı yarışmasında derece elde ederek Jay-Z ile tanışmıştır. Müzik kariyerinde en önemli dönüm noktası  lise öğrenimi sırasında gerçekleşmiştir. Burada üç kişiden oluşan bir müzik grubu kuran Rihanna müzik yapımcısı Evan Rogers tarafından keşfedilmiştir. 17 yaşındayken çıkardığı ilk albüm olan “Music of the Sun” ile tüm dünyada tanınmaya başlamıştır.

Rihanna’nın ilk oynadığı filmin adı nedir? Rihanna 2006 yılında ilk kez bir filmde oynamıştır. Amerikan yapımı olan ve liseli öğrencileri konu alan bir film olan “Bring It On: All or Nothing” ismindeki filmde kendisini oynamış, küçük bir rol almıştır.

Rihanna’nın kişisel özellikleri ve Rihanna ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Rihanna’nın ilk albümünün ismi nedir? Rihanna 2005 yılında ilk albümünü çıkarmıştır. Rihanna’nın ilk albümünün ismi “Music of the Sun”dır. Başarılı şarkıcı albümünde yer alan şarkılarla müzik listelerinde uzun süre ilk 10’da yer almıştır.

You may also like...

3 Responses

 1. Soru İşareti diyor ki:

  Çok beğeniriz

 2. Soru İşareti diyor ki:

  Ben sizden bile çok seviyorum RİHANNA’yı.
  Rihanna’ya kalpçiklerimi gönderiyorum

 3. robyn rihanna diyor ki:

  RİHANNA’YI ÇOK SEVİYORUM.ONUN İÇİN BİR SAYFA AÇTIM SAYFAMI BEĞENİR MİSİNİZ???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir