Robert Pattinson’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Robert Pattinson’un Hoşlandığı Şeyler

robert pattYazımızda Robert Pattinson’un sevdiği şeyleri, Robert Pattinson’un favorilerini ve Robert Pattinson’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Robert Pattinson’un en sevdiği yemek nedir? Robert Pattinson en çok dinozor şeklinde tavuk parçaları satan “Dino Nuggets” şeklindeki marka adıyla bilinen yiyeceği yemekten hoşlanmaktadır.

Robert Pattinson’un en sevdiği televizyon programları nelerdir? Başarılı oyuncu en çok “Cops” adı ile bilinen Amerika yapımı 1989 yılından beri devam eden diziyi seyretmekten hoşlanır. Bu dizi aynı zamanda Amerika tarihinin en uzun televizyon serilerinden birisidir.

Robert Pattinson’un en sevdiği renk hangisidir? Genç oyuncu Robert Pattinson en çok gri rengi sevmektedir.

Robert Pattinson’un en sevdiği aktör kimdir? Başarılı oyuncu Robert Pattinson aktörlerden en çok 1937 doğumlu ünlü Amerikalı aktör, film yönetmeni, yapımcı ve yazar Jack Nicholson’u sevmektedir.

Robert Pattinson’un en sevdiği film hangisidir? Yetenekli oyuncu Robert Pattinson en çok 1983 Fransız yapımı bir film olan “Prenom Carmen” isimli filmi sevmektedir. Film Fransız klasik müzik bestecisi Georges Bizet’in “Carmen” adındaki en ünlü operası üzerinedir.

Robert Pattinson’un en sevdiği kitap hangisidir? Ünlü oyuncu Robert Pattinson en çok İskoç yazar John Niven’in en ünlü romanlarından “Kill Your Friends” adındaki romanı sevmektedir. John Niven romanı 2008 yılında çıkarmıştır.

Robert Pattinson’un en sevdiği müzisyen kimdir? Robert Pattinson en çok 1945 doğumlu Kuzey İrlandalı şarkıcı “Van Morrison” ismindeki şarkıcıyı sevmektedir. Van Morrison’un “Astal Weeks” ve “Moondance” isimli albümlerinde yer alan parçalar pek çok listede ilk sıralarda yer almıştır.

Robert Pattinson’un en sevdiği şarkı hangisidir? Robert Pattinson en çok 1949 doğumlu Amerikalı şarkıcı Tom Waits’in “Ruby’s Arms” ismindeki şarkısını sevmektedir. Ruby’s Arms adlı parça Tom Waits’in 1980 yılında çıkardığı “Heartattack and Vine” isimli son albümünde yer alan bir şarkıdır.

Robert Pattinson’un sevdiği şeyleri, Robert Pattinson’un favorilerini ve Robert Pattinson’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Robert Pattinson’un en sevdiği aksesuar hangisidir? Robert Pattinson en çok Rolex marka saatini takmayı sevmektedir.

You may also like...

1 Response

  1. Irem diyor ki:

    En sevdigin müzik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir