Roshon Fegan Kimdir, Hayatı, Roshon Fegan Hakkında Bilgi

roshonYazımızda Roshon Fegan kimdir, Roshon Fegan’ın kısaca hayatı, Roshon Fegan hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Roshon Fegan’ın gerçek adı nedir? Roshon Fegan ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Roshon Fegan’ın tam adı Roshon Bernard Fegan şeklindedir. Roshon Fegan’ın takma adı nedir? Roshon Fegan’ın takma isimleri arasında 3inaRo, Young Ro, Ro, Ya Boy Ro, RO.SHON gibileri en çok kullanılanlarıdır.

Roshon Fegan ne zaman doğdu? Roshon Fegan 1991 yılında doğmuş genç bir aktördür. Roshon Fegan’ın doğum tarihi 6 Ekim 1991’dir. Roshon Fegan’ın yaşı 2014 itibarıyla 23’tür. Roshon Fegan’ın burcu nedir? Roshon Fegan’ın burcu terazidir.

Roshon Fegan nerelidir? Roshon Fegan bir Amerikalıdır. Roshon Fegan nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın California’ya bağlı Los Angeles kentinde dünyaya gelmiştir. Roshon Fegan günümüzde de California’da yaşamaktadır.

Roshon Fegan kimdir? Roshon Fegan kısaca Amerikalı bir genç aktör, şarkıcı, şarkı sözü yazarı, dansçı ve rapçidir. Roshon Fegan’ın biyografisine, kısaca hayatına bakarsak yetenekli oyuncu; aktör ve yapımcı olan babasının da etkisiyle çocuk yaşta oyunculuğa ilgi duymaya başlamıştır. Çeşitli sanat okullarında eğitim alan Roshon Fegan lisede okurken oyunculuğa daha iyi odaklanabilmek için evde özel ders almaya karar vermiştir.

Roshon Fegan’ın müzik kariyeri aslında oyunculuk kariyerinden önce başlamıştır. Hayatının her anında müzikle iç içe olduğunu söyleyen genç aktör 2009 yılında ilk single eserini çıkarmıştır.

Roshon Fegan ilk önemli oyunculuk tecrübesini 12 yaşındayken “Spider Man 2” filminde küçük bir rol alarak yaşamıştır. Ardından 2 yıl sonra “Monk” ismindeki dizide ilk televizyon oyunculuğu deneyimini yaşamıştır.

Roshon Fegan 2008 yılından itibaren Disney Channel ile çalışmaya başlayarak kariyerinde önemli bir adım atmıştır. “Camp Rock” ismindeki filmde Jonas Brothers’la birlikte oynama şansı elde etmiştir. 2010 yılında filmin ikinci serisinde yine yardımcı oyuncu olarak yer alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Roshon Fegan nasıl ünlü oldu? Roshon Fegan’ın ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise bir Disney Channel yapımı komedi serisi olan “Shake It Up (Haydi Çalkala)” ismindeki dizi olmuştur. Genç oyuncu bu dizide 2010 ve 2013 yılları arasında “Ty Blue” karakterini canlandırmıştır.

Roshon Fegan kimdir, Roshon Fegan’ın kısaca hayatı, Roshon Fegan hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Roshon Fegan’ın ailesi hakkında bilgi vereceğiz. Roshon Fegan’ın ailesine baktığımızda genç aktörün babası Afrika kökenli Amerikalı olan Roy Fegan’dır. Roy Fegan oğlu gibi gibi aktör ve ayrıca yapımcıdır. Roshon Fegan’ın annesi Filipin kökenli olan Cion Fegan’dır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir