Rosie Huntington Hakkında Bilinmeyenler, Rosie Huntington’un Sevdiği Şeyler, Rosie Huntington Hakkında Gerçekler

rosie huntingtonYazımızda Rosie Huntington-Whiteley hakkında bilinmeyenler, Rosie Huntington-Whiteley’un sevdiği şeyler ve Rosie Huntington-Whiteley hakkında gerçekler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü model Rosie Huntington’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Rosie Huntington’un boyu kaçtır? Rosie Huntington’un boyu 1,75 metredir. Rosie Huntington’un kilosu kaçtır? Rosie Huntington 54 kg kiloya sahiptir. Rosie Huntington’un saç rengi nedir? Rosie Huntington kahverengi saçlı bir modeldir. Rosie Huntington’un göz rengi nedir? Rosie Huntington ismi ile tanınan model mavi gözlere sahiptir.

Rosie Huntington’un ölçüleri nasıldır? Rosie Huntington’un vücut ölçüleri 84 cm- 61 cm- 87 cm şeklindedir. Rosie Huntington’un ayakkabı numarası kaçtır? Rosie Huntington Amerikan standartlarına göre 10 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir. Rosie Huntington kaç numaralı elbise giyebilir? Rosie Huntington Amerikan standartlarına göre 4 numaralı kıyafetleri giyebilmektedir.

Rosie Huntington nasıl ünlü oldu? Ünlü model Rosie Huntington 15 yaşında modelliğe başlamış ardından bir teklif üzerinde Amerika’ya gitmiştir. 2006 yılında Victoria’s Secret mankeni olması ve ardından yaşadığı oyunculuk tecrübesi onun tanınmasını sağlamıştır. Genç model “Transformers” film serisinin üçüncüsü olan “Transformers: Dark of the Moon” isimli sinema filminde “Carly Spencer” karakterini oynamıştır. Rosie Huntington-Whiteley hakkında fazla bilinmeyen özelliklerinden birisi herhangi bir yere gitmesi için hazırlanırken harcadığı sürenin en az 10 dakika alması ve kırsal bir bölgede bir çiftlikte çocukluk yıllarını geçirmiş olmasıdır.

Rosie Huntington’un en sevdiği yemek hangisidir? Rosie Huntington’un favori yemekleri biftek, patates cipsi ve diyet koladır. Rosie Huntington’un en sevdiği yer neresidir? Rosie Huntington en çok yaşadığı şehir olan New York’u ve Fransa’nın başkenti Paris’i sevmektedir. Rosie Huntington’un en sevdiği televizyon programı hangisidir? Rosie Huntington en çok ABD animasyon televizyon dizisi olan ve 1999’dan beri yayınlanan “Family Guy” ismindeki TV programından hoşlanmaktadır. Rosie Huntington’un en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Rosie Huntington Jason Statham, Alessandra Ambrosio ve Shia Labeouf ile iyi anlaştığını ifade etmiştir.

Rosie Huntington-Whiteley hakkında bilinmeyenler, Rosie Huntington-Whiteley’un sevdiği şeyler ve Rosie Huntington-Whiteley hakkında gerçekler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Rosie Huntington’un ilk oynadığı filmin adı nedir? Rosie Huntington’un çıkış yaptığı film 2011 yılında gösterime giren ve Türkçe’si “Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü” olan sinema filmidir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir