Rosie Huntington Kimdir, Hayatı, Rosie Huntington Hakkında Bilgi

rosie huntingtonYazımızda Rosie Huntington-Whiteley kimdir, Rosie Huntington’un kısaca hayatı, Rosie Huntington-Whiteley hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Rosie Huntington’un gerçek adı nedir? Rosie Huntington ismi ile tanınan genç model gerçek ismini kullanmaktadır. Rosie Huntington’un tam ismi “Rosie Alice Huntington-Whiteley” şeklindedir. Ünlü oyuncunun soyadı Huntington-Whitely’dir. Genç model iki soyada sahip olmanın zorluğunu en çok okul hayatında yaşamıştır. Bu sebepten ve dudak yapısından dolayı kendisiyle dalga geçildiğini belirtmiştir. Rosie Huntington’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Rosie Huntington’un dudak yapısı onun en dikkat çekici ayırt edici özelliklerindendir.

Rosie Huntington kimdir? Rosie Huntington kısaca İngiliz model ve film oyuncusudur. Rosie Huntington’un hayatına kısaca bakarsak genç model İngiltere’de saygın olan ve politik geçmişi bulunan bir ailenin torunu olarak dünyaya gelmiştir. Ailesi Kraliçe Victoria’yla uzaktan akrabadır. Çocukluğunu anne ve babasının kırsal bir yerleşim yerinde bulunan çiftliğinde geçirmiştir. Aslında başlangıçta bir iç tasarımcı olmak istediğini belirten Rosie Huntington-Whitely 15 yaşında ilk modellik tecrübesini yaşamıştır. Ardından ünlü markaların tanıtım reklamlarında boy göstermeye başlamıştır. 2004 yılında bir magazin dergisinin daveti üzerine Amerika’ya giden Rosie Huntington-Whitely 19 yaşında Victoria’s Secret mankeni olmuştur. 2011 yılında ilk oyunculuk tecrübesini de yaşayan genç yıldız “Transformers” serisinin üçüncü filminde “Carly Spencer” karakterini başarıyla canlandırmıştır.

Rosie Huntington ne zaman doğdu? Rosie Huntington 1987 yılında doğmuş genç bir modeldir. Rosie Huntington’un doğum tarihi 18 Nisan 1987’dir. Rosie Huntington’un burcu nedir? Rosie Huntington’un burcu koçtur.

Rosie Huntington nerelidir? Rosie Huntington bir İngilizdir. Rosie Huntington nerede doğdu? Başarılı model İngiltere’nin Devon’a bağlı Plymouth kentinde dünyaya gelmiştir. Rosie Huntington-Whiteley nerede yaşıyor? Başarılı model “Transformers 3” filminin çekimlerinin ardından Amerika’ya bağlı New York’ta bulunan evinde yaşamaya başlamıştır.

Rosie Huntington’un ailesine baktığımızda başarılı modelin biri erkek diğeri kız olmak üzere iki kardeşinin olduğunu görürüz. Rosie Huntington’un annesinin ismi “Fiona”dır. Fiona bir fitness öğretmenidir. Rosie Huntington’un babasının adı ise “Charles Andrew Huntington-Whiteley”dir. Charles Andrew topograf olarak çalışmaktadır. Rosie Huntington’un erkek kardeşini adı “Toby” iken Rosie Huntington’un kız kardeşinin ismi “Florence”tır.

Rosie Huntington-Whiteley kimdir, Rosie Huntington’un kısaca hayatı, Rosie Huntington-Whiteley hakkında bilgi  konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Rosie Huntington hangi okulda okudu sorusunu cevaplayacağız. Rosie Huntington doğduğu kentte bulunan “Milton Abbot Primary School” ismindeki ilkokulda ve “Tavistock College”  ismindeki kolejde eğitim görmüştür. Ünlü model okul yıllığında da “bir süper model olabilmesi en muhtemel kişi” şeklinde tanımlanmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir