Rowan Blanchard Kimdir, Hayatı, Rowan Blanchard Hakkında Bilgi

rowan_blanchard_kimdirYazımızda Rowan Blanchard kimdir, hayatı, Rowan Blanchard hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Rowan Blanchard biyografisini işlediğimiz yazımızda öncelikle Rowan Blanchard kaç yaşında sorusunu cevaplayacağız. 14 Ekim 2001 tarihinde doğan Rowan Blanchard yaşı 13 olan bir sanatçıdır. Rowan Blanchard hangi burç? Rowan Blanchard burcu terazidir. Ünlü oyuncunun tam adı Rowan Elenor Blanchard şeklindedir.

Rowan Blanchard nereli, nerede doğdu, nerede yaşıyor sorusunun yanıtı Amerika’dır. Başarılı aktris Amerika’nın California’ya bağlı Los Angeles kentinde dünyaya gelmiştir. Büyük akrabaları Kuzey Avrupa ve Orta Asya’dan Amerika’ya göç etmişlerdir.

Rowan Blanchard hakkında bilgilere yer verdiğimiz yazımıza sanatçının oyunculuk kariyeri ile devam edeceğiz. Genç oyuncu henüz 4 yaşında moda; 5 yaşında iken ise oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 2010 yılında hem ilk sinema hem de ilk dizi tecrübesini yaşamış olan yetenekli yıldız “The Back-up Plan” ismindeki romantik komedi filminde “Monas’ daughter”; “Dance-A-Lot” adındaki Disney Channel yapımı dizide ise ana karakterlerden “Caitlin”i canlandırmıştır. Rowan Blanchard’ın ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise “Girl Meets World” ismindeki Disney Channel yapımı televizyon dizisi olmuştur. 2014 yılında başlayan dizide ana karakterlerden “Riley Matthews”i oynamaktadır. Dizide canlandırdığı karakter ile kendi ismi aynı harf olan “R” ile başlamaktadır.

Rowan Blanchard özgeçmişini ele aldığımız yazımızda şimdi de genç şarkıcının müzik kariyerine bir göz atalım. Rowan Blanchard’ın müzik açısından en dikkat çeken performansı “Girl Meets World” ismindeki diziden rol arkadaşı Sabrina Carpenter ile dizi için söyledikleri “Take On the World” şarkısıdır.

Rowan Blanchard ın hayatına başarılı aktrisin ailesinden bahsederek devam edeceğiz. Kendisinden küçük iki kardeşi olduğu bilinen Rowan Blanchard’ın kardeşlerinden kız olanın adı Carmen Blanchard; erkek olanın ismi ise Shane Blanchard şeklidedir. Yoga eğitmenliği yapan Rowan Blanchard’ın babasının ismi Mark Blanchard; aynı işi yapan Rowan Blanchard’ın annesinin adı ise Elizabeth şeklindedir. Mark Blanchard aynı zamanda oyuncu koçluğu da yapmaktadır.

Yazımızın bu bölümünde Rowan Blanchard fiziksel özelliklerine, Rowan Blanchard boy kilosuna değineceğiz. Rowan Blanchard kilosu 40 kg olan bir oyuncudur. Rowan Blanchard boy kaçtır? Rowan Blanchard boyuise 1,58 m şeklindedir. Fakat genç şarkıcının boyunun uzamakta olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Rowan Blanchard saç rengi koyu kahverengi iken Rowan Blanchard göz rengi de koyu kahverengidir. Rowan Blanchard hayranları “Rowboats” ismi ile anılırlar.

Rowan Blanchard kimdir, hayatı, Rowan Blanchard hakkında bilgi başlıklı yazımızda son olarak Rowan Blanchard sevdiği şeyler nelerdir sorusunu cevaplayacağız. Rowan Blanchard’ın en sevdiği aktris Emma Watson’dır. Rowan Blanchard’ın en iyi arkadaşı “Girl Meets World” ismindeki diziden rol arkadaşı Sabrina Carpenter’dir. Rowan Blanchard hobisi ise kitap okumaktır. Genç oyuncu geceleri kitap okumadan uyuyamadığını belirtmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir