Ryan Gosling Kimdir, Hayatı, Ryan Gosling Hakkında Bilgi

ryan-goslingYazımızda Ryan Gosling kimdir, Ryan Gosling’in hayatı, Ryan Gosling hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Ryan Gosling’in gerçek adı nedir? Ryan Gosling ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi de Ryan Thomas Gosling’dir. Ryan Gosling’in takma adı nedir? Ryan Thomas Gosling hep Ryan Gosling şeklinde söylenir. Ryan Gosling’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Ryan Gosling’in güçlü çene hattı, iyi yapılı fiziği, güçlü ve etkileyici performansı ve kendine has aksanı onun dikkat çeken, beğenilen farklı özellikleridir.

Ryan Gosling ne zaman doğdu? Ryan Gosling 1980 yılında doğmuş bir aktördür. Ryan Gosling’in doğum tarihi 12 Kasım 1980’dir. Ryan Gosling’in burcu nedir? Ryan Gosling’in burcu akreptir. Ryan Gosling’in dini nedir? Ryan Gosling’in dini inanç olarak Mormonluk inancına bağlıdır.

Ryan Gosling nerelidir? Ryan Gosling bir Kanadalıdır. Kanada’nın Ontario’ya bağlı London kentinde doğmuştur.

Ryan Gosling hangi okulda okudu? Başarılı oyuncu sürekli yer değiştirdiğinden çok sayıda okul değiştirmiştir. Sürekli yer değiştirmelerinin nedeni babasının işinin bunu gerektirmesidir. Cornwall kentinde “Gladstone Public School” ve “Collegiate and Vocational School” ismindeki okullarda ilkokulu okumuştur. Lise eğitimini ise Burlington’daki “Lester B. Pearson High School” ismindeki okulda almıştır. Okul hayatında baskı ve şiddete maruz kalan ünlü aktörün 15 yaşına kadar hiçbir arkadaşı olmamıştır. Dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu olan Gosling bir gün okula bıçak götürmüş ve çevresinde bulunan öğrencilere doğru fırlatmıştır. Okuldan uzaklaştırılan ünlü yıldıza, o dönemde işinden emekli olan annesi evde eğitim vermiştir.

Ryan Gosling kimdir, Ryan Gosling’in hayatı, Ryan Gosling hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Ryan Gosling’in ailesinden bahsedeceğiz. Ünlü oyuncu Ryan Gosling’in annesinin ismi Donna’dır. Lise öğretmenliği yeteneği olan Donna sekreterlik yapmıştır. Ryan Gosling’in babasının ismi ise Thomas Ray Gosling’dir. Thomas Ray “Paper Mill” ismindeki fabrikada işçilik yapmıştır. Ryan Gosling’in bir de kız kardeşi vardır. Ryan Gosling’in ablasının ismi “Mandi”dir. Ryan Gosling’in anne ve babası o henüz çocukken ayrılmışlardır. Ryan Gosling ve ablası annelerinin yanında yetişmişlerdir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir