Ryan Gosling’in Kişisel Özellikleri, Hakkında Kısa Bilgi, Ryan Gosling İle İlgili Bilinmeyenler

ryan-goslingYazımızda Ryan Gosling’in Kişisel Özellikleri, Ryan Gosling hakkında kısa bilgi ve Ryan Gosling ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Ryan Gosling’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Ryan Gosling’in boyu kaçtır? Ryan Gosling’in boyu 1,84 metredir. Ryan Gosling’in kilosu kaçtır? Ryan Gosling 78 kg kiloya sahiptir. Ryan Gosling’in saç rengi nedir? Ryan Gosling sarışın aktörlerdendir. Ryan Gosling’in göz rengi nedir? Ryan Gosling ismi ile tanınan sanatçı mavi gözlere sahiptir.

Ryan Gosling’in ölçüleri nasıldır? Ryan Gosling’in göğüs kısmı 116 cm, beli 87 cm, pazu kısmı ise 38 cm dir. Ryan Gosling’in ayakkabı numarası kaçtır? Ünlü oyuncu Ryan Gosling’in ayakkabı ölçüsü henüz doğrulanmamakla beraber Amerikan standartlarına göre 11 numaralı ayakkabıları giyebildiği söylenmektedir.

Ryan Gosling’in Kişisel Özellikleri, Ryan Gosling hakkında kısa bilgi ve Ryan Gosling ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda ünlü oyuncu ile ilgili son soru Ryan Gosling nasıl ünlü oldu? Kanadalı aktör Ryan Gosling’in anne ve babası o henüz çocukken ayrılmışlardır. Annesi ve ablasıyla babasından ayrı, annesinin yanında yetişen ünlü yıldız, çocukluğunda baletlik eğitimi almıştır. Henüz 13 yaşındayken oyunculuğa başlamış “Mickey Mouse Club” ismindeki televizyon programında iki yıl oynamıştır. Diğer çocuk aktörlerden daha yeteneksiz olduğu düşünüldüğü için ekranlarda daha seyrek görünmüştür. Ancak Ryan Gosling bu iki yılın hayatının en önemli dönemi olduğunu ifade eder. Bu meşhur yapımda Justin Timberlake, Britney Spears ve Christina Aguiler gibi yıldızlar da rol almıştır. Justin Timberlake ile çok iyi arkadaş haline gelmişler; dizinin ikinci yılının son 6 ayında ayrılmaz ikili olmuşlardır. Hatta Ryan Gosling’in annesi işi dolayısıyla Kanada’ya döndüğünde ünlü oyuncuya Justin Timberlake’in annesi bakmıştır. Ryan Gosling bu yapımdan sonra bağımsız roller aldığı “Are You Afraid of the Dark?”, “Goosebumps”, “Breaker High” ve “Young Hercules” gibi yapımlarda gösterdiği başarılarla ilgileri üzerine çekmeye başlamıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir