Ryan Gosling’in Sevdiği Hoşlandığı Şeyler, Favorileri, Ryan Gosling Hakkında Gerçekler

ryan-goslingYazımızda Ryan Gosling’in sevdiği hoşlandığı şeyleri, favorilerini, Ryan Gosling Hakkında Gerçekleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Ryan Gosling’in en sevdiği hobisi nedir? Ryan Gosling’in hobileri arasında en dikkat çekicisi baletliktir. Çocukluk yıllarında ilgilenmeye başladığı baletliği ileriki yıllarda bir hobi olarak sürdürmüştür. Ryan Gosling’in en sevdiği evcil hayvan hangisidir? Ryan Gosling evcil hayvan olarak en çok köpeklerden hoşlanmaktadır. Bir köpeği olan ünlü yıldızın köpeğinin ismi “George”dir. Ryan Gosling “George” adını verdiği köpeği şiddet görürken kurtarmış daha sonra da gözetimi altına almıştır.Ryan Gosling’in en çok hayran olduğu ünlü kimdir? Ryan Gosling en çok ünlü ABD’li caz müzisyeni Chet Baker’ı beğenmektedir.

Ryan Gosling’in ilk oynadığı filmin adı nedir? Ryan Gosling ilk olarak 1997 yılında “Frankenstein and Me” adındaki filmde rol almıştır. Filmde “Kenny” karakterini canlandırmıştır. Ryan Gosling’in ilk albümünün adı nedir? Ryan Gosling ilk albümünü bir müzik grubu olan “Dead Man’s Bones”un bir üyesi olarak 2009 yılında çıkarmıştır. Grupta “Baby Goose” takma ismi adı altında performans sergileyen Gosling’in müzik grubuyla çıkardığı albümün ismi de “Dead Man’s Bones” şeklindedir. “Dad Man’s Bones” müzik grubunun aslında sadece iki üyesi vardır. “Dad Man’s Bones” müzik grubunun Ryan Gosling’in dışındaki diğer üyesi Zach Shields’tir.

Ryan Gosling’in sevdiği hoşlandığı şeyleri, favorilerini, Ryan Gosling hakkında gerçekleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Ryan Gosling’in en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu olan Gosling iyi bir okul hayatı geçirmemiştir. Sürekli baskı ve şiddete maruz kalan yıldız oyuncunun 15 yaşına kadar hiçbir arkadaşı olmamıştır. “Mickey Mouse Club” ismindeki televizyon programından tanıştıkları Justin Timberlake ile dizinin ikinci sezonunun son altı ayında çok iyi arkadaş haline gelmişler ayrılmaz ikili olmuşlardır. Hatta Ryan Gosling’in annesi işi dolayısıyla Kanada’ya döndüğünde ünlü oyuncuya Justin Timberlake’in annesi bakmıştır. Günümüzde ise ünlü aktör Ryan Gosling “Dad Man’s Bones” ismindeki müzik grubundan arkadaşı müzisyen Zach Shields ile iyi geçinmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir