Sabrina Carpenter Kimdir, Hayatı, Sabrina Carpenter Hakkında Bilgi

Yazımızda Sabrina Carpenter kimdir, hayatı, Sabrina Carpenter hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Sabrina Carpenter biyografisini işlediğimiz yazımızda öncelikle Sabrina Carpenter kaç yaşında sorusunu cevaplayacağız. 11 Mayıs 1999 tarihinde doğan Sabrina Carpenter yaşı 15 olan bir sanatçıdır. Sabrina Carpenter hangi burç? Sabrina Carpenter burcu boğadır. Ünlü oyuncunun tam adı Sabrina Ann Lynn Carpenter şeklindedir. Sabrina Carpenter’a yakınları, hayranları ve arkadaşları tarafından verilen lakap ise Sabrina şeklindedir.

Sabrina Carpenter nereli, nerede doğdu, nerede yaşıyor sorusunun yanıtı Amerika’dır. Başarılı aktris Amerika’nın Pennsylvania’ya bağlı Lehigh Valley kentinde dünyaya gelmiştir. Okul hayatını da doğduğu kentte sürdüren Sabrina Carpenter ilkokul eğitimini “The Pennsylvania Cyber Charter School” ismindeki okulda tamamlamıştır.

Sabrina Carpenter hakkında bilgilere yer verdiğimizyazımıza sanatçının oyunculuk kariyeri ile devam edeceğiz. Genç oyuncu henüz 12 yaşında iken “Law & Order: Special Victims Unit” ismindeki drama serisinde bir bölüm konuk oyuncu olarak “Paula” karakterini canlandırarak ilk oyunculuk tecrübesini yaşamıştır. 2012 yılında ise “Noobz” ismindeki komedi filminde “Brittney” karakterini canlandırarak ilk sinema deneyimini elde etmiştir. “The Goodwin Games”te “Chloe Goodwin”; “Orange Is the New Black”te “Jessica Wedge”; “Austin & Ally”de “Lucy” karakterlerine hayat vererek ünlü bir Disney yıldızı olma yolunda büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Sabrina Carpenter’ın ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise “Girl Meets World” ismindeki Disney Channel yapımı televizyon dizisi olmuştur. 2014 yılında başlayan dizide ana karakterlerden “Maya Hart”ı oynamaktadır. Dizideki Maya Hart 12 yaşındadır.

Sabrina Carpenter özgeçmişini ele aldığımız yazımızda şimdi de genç şarkıcının müzik kariyerine bir göz atalım. Sabrina Carpenter; Miley Cyrus’un yürüttüğü “The Next Miley Cyrus Project” ismindeki yarışmada söylediği şarkıyla üçüncü olmuştur. Başarılı şarkıcı 2011 yılında “Fall Apart” isimli single eseri seslendirerek çok küçük yaşında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2014 yılında “Can’t Blame a Girl for Trying” ismini verdiği genişletilmiş çalışmasının altında “The Middle of Starting Over”, “White Flag” ve “Best Thing I Got” parçalarını toplamıştır. “Can’t Blame A Girl For Trying” adını taşıyan eser kendisine özgüdür. Sabrina Carpenter’ın çıkış albümünü ise çıkarmak üzere olduğu söylenmektedir.

Sabrina Carpenter in hayatına başarılı aktrisin ailesinden bahsederek devam edeceğiz. İki kız kardeşi olduğu bilinen Sabrina Carpenter’ın kardeşlerinden Sarah Carpenter kendisi gibi aktristir. Sarah Carpenter Sabrina’dan büyüktür ve “Girl Meets World” dizisinde sıkça arka planda yer alan karakterleri canlandırmaktadır. Ayrıca Sabrina’nın müzik işlerinde ona yardımcı olmaktadır. Sabrina Carpenter’ın diğer kardeşinin ismi ise Shannon Carpenter şeklindedir.

Yazımızın bu bölümünde Sabrina Carpenter fiziksel özelliklerine, Sabrina Carpenter boy kilosuna değineceğiz. Sabrina Carpenter kilosu 40 kg olan bir oyuncudur. Sabrina Carpenter boy kaçtır? Sabrina Carpenter boyu ise 1,52 m şeklindedir. Fakat genç şarkıcının boyunun uzamakta olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Sabrina Carpenter saç rengi sarışın iken Sabrina Carpenter göz rengi mavidir. Sabrina Carpenter vücut ölçüleri 72 cm- 56 cm- 76 cm şeklindedir. Sabrina Carpenter özelliklerinden en çok şirin görünüşü ile dikkat çeker. Sabrina Carpenter hayranları “Sabrinators” ismi ile anılırlar.

Sabrina Carpenter kimdir, hayatı, Sabrina Carpenter hakkında bilgi başlıklı yazımızda son olarak Sabrina Carpenter sevdiği şeyler nelerdir sorusunu cevaplayacağız. En iyi arkadaşlarından birisi aynı dizide oynadıkları “Rowan Blanchardolan Sabrina Carpenter en sevdiği yemek Meksika mutfağının ürünleridir. Sabrina Carpenter hobisi resim yapmak, bir şeyler çizmektir. Sabrina Carpenter hayvanlardan yunusları sevmektedir. Ayrıca köpeklerden ve kedilerden de hoşlanmaktadır. Aktrislerden Emma Watson, Lily Collins ve Jenifer Lawrence gibi isimleri beğenen Sabrina Carpenter en sevdiği şarkı Celeste Buckingham’ın söylediği “Run Run Run” parçasıdır. Örnek aldığı isim ilham kaynağı olan kişi Christina Aguilera; sevdiği şarkıcılar ise Demi Lovato, Taylor Swift, Ashley Tisdale, Carrie Underwood ve Lorde’dir.

You may also like...

3 Responses

  1. Rasim diyor ki:

    Sabrinators mu ? Transformers filmindeki robot isimleri gibi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir