Sarah Gilman Kimdir, Hayatı, Sarah Gilman Hakkında Bilgi

sarahgilmanYazımızda Sarah Gilman kimdir, Sarah Gilman’ın kısaca hayatı, Sarah Gilman hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Sarah Gilman’ın gerçek adı nedir? Sarah Gilman ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek ismini kullanmaktadır. Sarah Gilman’ın tam adı da Sarah Gilman şeklindedir. Sarah Gilman ne zaman doğdu? Sarah Gilman 1996 yılında doğmuş genç bir aktristir. Sarah Gilman’ın doğum tarihi 18 Ocak 1996’dır. Sarah Gilman’ın yaşı 2014 itibarıyla 18’dir. Sarah Gilman’ın burcu nedir? Sarah Gilman’ın burcu oğlaktır.

Sarah Gilman nerelidir? Sarah Gilman Amerika doğumlu olan bir sanatçıdır. Sarah Gilman nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın Los Angeles’a bağlı California kentinde dünyaya gelmiştir.

Sarah Gilman kimdir? Sarah Gilman kısaca Amerikalı bir genç aktristir. Sarah Gilman’ın biyografisine, kısaca hayatına bakarsak yetenekli oyuncu California kentinde dünyaya gelmiştir. Los Angeles doğumlu olan genç yıldızın çocukluğu da bu kentte geçmiştir.

Sarah Gilman büyükbabasının etkisiyle küçük yaşlarda oyunculukla ilgilenmeye başladığını belirtmiştir. İlk oyunculuk tecrübesini tiyatro oyuncusu olarak yaşayan Sarah Gilbert çeşitli müzikallerde rol almıştır. Film anlamında ilk çıkışını 2011 yılında başrolde “Margaret” karakterini canlandırdığı ödüllü bir kısa film olan “Hold for Laughs” ile yapmıştır.

Genç oyuncu 16 yaşından itibaren “Up All Night”, “Last Man Standing” ve “Marvin Marvin” gibi televizyon serilerinde konuk oyuncu olarak yer alarak dikkat çekmeyi başarmıştır.

Sarah Gilman nasıl ünlü oldu? Sarah Gilman’ın ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise 2014 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden “I Didn’t Do It” ismindeki Disney Channel dizisidir. Sarah Gilman I Didn’t Do It dizisinin sevilen karakterlerinden “Delia Delfano”u canlandırmaktadır.

Sarah Gilman spor yapmayı seven ve önemli başarıları olan bir sanatçıdır. Voleybol, basketbol, futbol ve su topu gibi sporlarda okul takımında yer almıştır. Genç yıldız liseden 1 Haziran 2014 tarihinde mezun olmuştur.

Sarah Gilman’ın en sevdiği içecek soğuk çaydır. Yemeklerden ise İtalyan ve Japon mutfaklarının ürünlerini seven genç oyuncu 2013 Disney yapımı “Frozen” ismindeki animasyon filmini çok sevmiş tam beş kez izlemiştir. Ünlü oyuncu ayrıca 2003 yapımı komedi türünden bir yılbaşı filmi olan “Elf” filminden çok hoşlanmıştır. Sarah Gilman ünlülerden “Austin & Ally” dizisinin oyuncularından Calum Worthy’i beğenmektedir.

Sarah Gilman’ın hayranlarına ne denir? Dünya genelindeki Sarah Gilman hayranları “GillyGuppies” ismi ile anılırlar. Sarah Gilman’ın bildiği diller ana dili İngilizce ile İspanyolca ve Yunancadır. Gitar çalmayı çok isteyen yetenekli aktris bu konuda ders almaktadır. Ayrıca Sarah Gilman’ın en büyük hayallerinden birisi gelecekte bir roman yazmaktır.

Sarah Gilman’ın ailesine bakacak olursak yetenekli sanatçının kendisinden büyük bir kız kardeşi olduğunu görürüz. Sarah Gilman annesi, babası, kız kardeşi ve evcil hayvanlarıyla Los Angeles’ta yaşamaktadır. Sarah Gilman’ın evcil hayvanları arasında iki adet buldog benzeri köpek, dört kedi, iki kaplumbağa ve bir de muhabbet kuşu vardır. Los Angeles’ı çok seven Sarah Gilman bu şehrin kültürünü sevmekte her an sahile ve Disneyland’a gidebileceği bir yer olmasından dolayı burada yaşadığı için mutlu olduğunu ifade etmektedir.

Sarah Gilman kimdir, Sarah Gilman’ın kısaca hayatı, Sarah Gilman hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Sarah Gilman’ın fiziksel özelliklerine değineceğiz.Sarah Gilman’ın saç rengi nedir? Sarah Gilman gerçek saç rengi koyu kahverengi olan sanatçılardandır. Sarah Gilman’ın göz rengi nedir? Sarah Gilman ismi ile tanınan oyuncu ela renkli gözlere sahiptir.

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir