Sasha Pieterse Boyu, Kilosu, Ölçüleri, Sasha Pieterse Hakkında Gerçekler

sashaSasha Pieterse hakkında gerçekleri ve Sasha Pieterse kilosu, ölçüleri ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı oyuncunun fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle ünlü oyuncu Sasha Pieterse’nin ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Sasha Pieterse’nin boyu kaçtır? Sasha Pieterse’nin boyu 1,68 metredir. Sasha Pieterse’nin kilosu kaçtır? Sasha Pieterse 53 kg kiloya sahiptir.

Sasha Pieterse ayakkabı numarası kaçtır? Sasha Pieterse Amerikan standartlarına göre 8 numara ayakkabıları giyebildiği tahmin edilmektedir. Sasha Pieterse beden ölçüsü kaçtır? Başarılı dizi oyuncusu Sasha Pieterse Amerikan standartlarına göre 4 numara kıyafetleri giyebilmektedir.

Sasha Pieterse’nin saç rengi nedir? Sasha Pieterse sarı saçlara sahip olan sarışın aktrislerdendir. Sasha Pieterse’nin göz rengi nedir? Sasha Pieterse ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir.

Sasha Pieterse hangi okulda okudu? Sasha Pieterse ailesinin profesyonel bir akrobatik dans takımında çalışması ve tüm dünyada gösteri yapması sayesinde henüz 5 yaşlarındayken eğlence sektörü içerisinde çalışmaya başlamıştır. Düzenli bir eğitim hayatı olmadığı tahmin edilen genç yıldızın okuduğu okullar henüz medyaya yansımamıştır.

Sasha Pieterse evlendi mi? Henüz 18 yaşında olan başarılı oyuncu 2014 itibarıyla evli değildir.Sasha Pieterse’nin ilk televizyon programının ismi nedir? Sasha Pieterse 2002 yılında ilk kez bir dizide rol alarak televizyon izleyicisinin karşısına çıkmıştır. Sasha Pieterse ilk dizisinin ismi Amerikan yapımı bir sitcom olan “Family Affair” şeklindedir. Sasha Pieterse toplamda 8 bölümde rol almış ve çocuk oyuncu olarak “Buffy Davis” karakterini canlandırmıştır.

Sasha Pieterse’nin ilk filminin ismi nedir? Sasha Pieterse ilk film tecrübesini 2005 yılında “The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D” ismindeki film ile yaşamıştır. Macera türünden olan filmde “Marissa Electricidad – Ice Princess” karakterini canlandırmıştır.

Sasha Pieterse’nin ilk şarkısı ise 12 Nisan 2013 tarihinde çıkardığı single olan “This Country is Bad Ass” ismindeki şarkıdır.

Yazımızın bu bölümünde Sasha Pieterse’nin sevdiği şeylerden bahsedeceğiz. Sasha Pieterse’nin sevdiği aktör ünlü Amerikalı oyuncu “Matthew McConaughey”dir. Sasha Pieterse’nin sevdiği aktris ise ünlü Güney Afrikalı sinema oyuncusu olan ve en iyi kadın dalında Oscar kazanan Charlize Theron’dur. Genç aktrisin sevdiği arkadaşları arasında Taylor Dooley yer almaktadır.

Sasha Pieterse’nin hobileri ata binmek, yemek yapmak, fotoğraf çekmek ve seyahat etmek gibidir. Sasha Pieterse’nin güzellik anlamında örnek aldığı kişi Jennifer Aniston’dur. Sasha Pieterse’nin tuttuğu takım Amerikan futbol takımı “Green Bay Packers” şeklindedir.

Sasha Pieterse hakkında bilinmeyenleri ve Sasha Pieterse kilosu, ölçüleri ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Sasha Pieterse’nin ölçüleri nasıldır?Sasha Pieterse’nin vücut ölçüleri 81 cm- 61 cm- 87 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir