Shakira Hakkında Az Bilinenler, Hakkında İlginç Bilgiler, Shakira’nın Sevdikleri

shakiraYazımızda Shakira hakkında az bilinenler ve Shakira hakkında ilginç  bilgiler, Shakira’nın sevdikleri konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Shakira evlendi mi? Shakira resmi bir evlilik yapmamıştır. Shakira 2010’da “Waka Waka (This Time for Africa)” müzik videosunun çekimlerinde tanıştığı Barcelona takımının başarılı defans oyuncusu Gerard Pique ile birliktedir. İkili bu birlikteliği 2011 yılında duyurmuştur. Shakira Gerard Pique çiftinin çocuğu var mı? Shakira ve Gerard Pique çifti 22 Ocak 2013 yılında bir erkek çocuğu sahibi olmuşlardır. Shakira’nın çocuğunun ismi nedir? Shakira oğluna “Milan Piqué Mebarak” ismini vermiştir. Milan Piqué Mebarak Barcelona kentinde dünyaya gelmiştir.

Shakira’nın en sevdiği müzik çeşidi hangisidir? Shakira en çok 1800’lerde Dominik Cumhuriyeti’nde doğmuş bir dans ve müzik çeşidi olan “Merengue” tarzı müziklerden hoşlanmaktadır. Shakira’nın en sevdiği müzik grupları hangileridir? Shakira en fazla İrlanda kökenli bir rock grubu olan “U2”, İngiliz kökenli rock grubu “The Police” ve Latin müzik grubu olan “Soda Stereo”nun çalışmalarını beğenmektedir.

Shakira’nın en sevdiği şarkı hangisidir? Shakira en fazla U2 ismindeki müzik grubunun “With or Without You” ismindeki şarkısını sevmektedir. Ayrıca Shakira, “The Beatles” müzik grubu üyelerinden John Lennon’un seslendirdiği “Imagine” isimli şarkısını ve Jamaikalı reggae sanatçısı Bob Marley’in “No Woman, No Cry” isimli şarkılarından da hoşlanmaktadır.

Shakira’nın en sevdiği aktör kimdir? Shakira’nın en beğendiği aktör Altın Küre ve BAFTA ödülleri sahibi İngiliz aktör ve film yapımcısı olan “Hugh Grant”tır. Shakira’nın en sevdiği film hangisidir? Shakira’nın en beğendiği film “İtalyan İşi” ismindeki aksiyon ve macera filmidir.

Shakira’nın en sevdiği kişi kimdir? Shakira’nın kişilik olarak en fazla beğendiği isim Küba doğumlu bir şarkıcı ve besteci olan Gloria Estefan’dır.

Shakira hakkında az bilinenler ve Shakira hakkında ilginç  bilgiler, Shakira’nın sevdikleri konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızı başarılı şarkıcı ile ilgili son bir bilgi verip sonlandıracağız. Shakira’nın en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Shakira’nın yakın arkadaşları arasında Aíto De la Rúa ve Gabriela Vaca Guzmán gibi isimlerin olduğu bilinmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir