Shakira’nın Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Shakira Hakkında Bilinmeyenler

shakiraYazımızda Shakira’nın fiziksel özellikleri, Shakira’nın ölçüleri veShakira hakkında bilinmeyenlerkonusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü şarkıcı Shakira’nın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Shakira’nın boyu kaçtır? Shakira’nın boyu 1,57 metredir. Shakira’nın kilosu kaçtır? Shakira 54 kg kiloya sahiptir.

Shakira’nın saç rengi nedir? Shakira sarı renge boyattığı saçları ile bilinen şarkıcılardandır. Shakira’nın göz rengi nedir? Shakira ismi ile tanınan şarkıcı koyu kahverengi renkli gözlere sahiptir. Shakira’nın ayırt edici özellikleri nelerdir? Shakira’nın ayırt edici özelliklerinden en belirgin olanlarından birisi Arap ve Latin dans figürlerini birleştirerek yansıttığı danslarıdır. Bu danslarında göbeğini sık kullanan Shakira okul yıllarında “Dansöz Kız” takma ismiyle anılır olmuştur.

Shakira’nın ayakkabı numarası kaçtır? Shakira’nın Amerikan standartlarına göre 7 numara ayakkabıları giyebildiği bilinmektedir. Shakira’nın kıyafet numarası kaçtır? Shakira’nın Amerikan standartlarına göre 4-6 numaraya sahip elbiseleri giyebildiği bilinmektedir.

Başarılı şarkıcı Shakira kazandığı ödüllerle de adından bahsettirir. Ünlü şarkıcı yaklaşık 400 prestijli ödüle aday olarak gösterilmiş bu ödüllerin yarısından çoğunu da kazanmıştır. Shakira’nın kazandığı ödüller arasında 2 adet “Grammy Ödülü”, 4 Adet “Dünya Müzik Ödülü”, 2 Adet “Uluslararası Dans Müzik Ödülü”, 8 adet “Latin Grammy Ödülü”, 23 adet “Latin Billboard Müzik Ödülü” ve 5 adet “MTV Müzik Video Ödülü” gibileri vardır.

Yazımızın bu bölümünde Shakira’nın ailesinden bahsedeceğiz. Shakira’nın anne ve babasından olan bir kardeşi yoktur. Fakat başarılı şarkıcının babasının önceki evliliğinden olan kendisinden büyük 8 kardeşi vardır. Shakira’nın annesinin ismi Nidya del Carmen Ripoll şeklindedir. Shakira’nın babasının adı ise “William Mebarak Chadid” şeklindedir. Shakira’nın 6 tane olan erkek kardeşlerinden birisi çocukken geçirdiği bir trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. Shakira’nın hayattaki erkek kardeşleri “Alberto”, “Tonino”, “Moises”, “Edwart” ve “Antonio” şeklindedir. Shakira’nın iki tane de kız kardeşi vardır ve isimleri sırasıyla “Lucy” ve “Patricia” şeklindedir.

Shakira’nın fiziksel özellikleri, Shakira’nın ölçüleri ve Shakira hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Shakira’nın ölçüleri nasıldır? Shakira’nın vücut ölçüleri 82 cm- 60 cm- 94 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir