Shakira’nın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Shakira’nın Hoşlandığı Şeyler

shakiraYazımızda Shakira’nın sevdiği şeyleri, Shakira’nın favorilerini ve Shakira’nın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Shakira’nın en sevdiği yemek hangisidir? Shakira’nın hoşlandığı yiyecekler arasında en çok Arap mutfağının yemeklerini, deniz ürünlerini ve reçelli gözleme yemeyi sevmektedir. Ayrıca başarılı şarkıcı çikolata yemekten de hoşlanmaktadır. Shakira’nın en sevdiği meyve hangisidir? Shakira meyvelerden en çok “Mango” yerken keyif aldığını ifade etmiştir. Shakira’nın en sevdiği renk nedir? Shakira’nın favori rengi siyahtır. Ayrıca yetenekli şarkıcı küf yeşili, kahverengi, altın rengi ve menekşe renklerinden de hoşlanmaktadır.

Shakira’nın en sevdiği aksesuar nedir? Shakira giydiği hoş kostümlerle dikkat çeken bir şarkıcıdır. Shakira’nın en sevdiği yer neresidir? Shakira’nın en çok hoşlandığı yer Güney Amerika’dır. Tarihe ilgi duyan Shakira gittiği yerlerin tarihi ve dilini öğrenmeye çalışır.

Shakira’nın en çok sevdiği çiçek hangisidir? Shakira en fazla menekşe ve ay çiçeğini sevmektedir. Shakira’nın en sevdiği spor dalları hangileridir? Shakira en çok kaykay yapmayı ve frizbi ile oynamaktan hoşlanmaktadır. Shakira’nın en çok hoşlandığı parfüm hangisidir? Shakira en fazla “Issey Miyake Parfumes” marka parfümleri beğenmektedir. S by Shakira 2010 yılında piyasaya sürülen kadın parfüm markasıdır.

Shakira’nın en sevdiği şarkıcılar kimlerdir? Shakira’nın en fazla beğendiği şarkıcılar arasında Kanadalı rock şarkıcısı Avril Lavigne, ABD’li oyuncu ve şarkıcı Emmy ödüllü Selena Gomez ve Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Lucy Hale gibi isimler vardır.

Shakira’nın en sevdiği yazar kimdir? Shakira yazarlardan en fazla ünlü İtalyan yazar “Oriana Fallaci”yi beğenmektedir. Shakira’nın en sevdiği kitap hangisidir? Shakira en çok Lübnan asıllı ABD’li şair ve filozof “Halil Cibran”ın en bilinen eseri olan ve 1923 yılında yayınlanan “The Prophet” isimli kitabını okurken keyif aldığını ifade etmiştir.

Shakira’nın en sevdiği TV programları hangileridir? Shakira’nın izlerken en fazla keyif aldığını söylediği televizyon programları 2001 ve 2010 yılları arasında yayınlanan ABD yapımı bir komedi dizisi olan “Scrubs” ve yine bir komedi dizisi olan ve 2005 yılında gösterilmeye başlayan “It’s Always Sunny in Philadelphia” isimli TV serileridir.

Shakira’nın sevdiği şeyleri, Shakira’nın favorilerini ve Shakira’nın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Shakira’nın en sevdiği hayvan hangisidir? Shakira at sürmeyi seven atlardan hoşlanan ünlülerdendir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir