Sierra McCormick Kimdir, Hayatı, Sierra McCormick Hakkında Bilgi

sierraYazımızda Sierra McCormick kimdir, Sierra McCormick’in kısaca hayatı, Sierra McCormick hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Sierra McCormick’in gerçek adı nedir? Sierra McCormick ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Sierra McCormick’in tam adı Sierra Nicole McCormick şeklindedir. Sierra McCormick’in takma adı nedir? Sierra McCormick yakın arkadaşları ve akrabaları tarafından en çok “SiSi” takma ismi ile çağırılmaktadır.

Sierra McCormick ne zaman doğdu? Sierra McCormick 1997 yılında doğmuş genç bir aktristir. Sierra McCormick’in doğum tarihi 28 Ekim 1997’dir. Sierra McCormick’in yaşı 2014 itibarıyla 17’dir. Sierra McCormick’in burcu nedir? Sierra McCormick’in burcu akreptir.

Sierra McCormick nerelidir? Sierra McCormick Amerika doğumlu olan bir sanatçıdır. Sierra McCormick nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın North Carolina’ya bağlı Asheville kentinde dünyaya gelmiştir. Sierra McCormick günümüzde Los Angeles’a bağlı California kentinde yaşamaktadır. Henüz çok küçükken bu kente taşınan genç aktris ailesi ve kız kardeşi Kayla ile bu kentte yaşamını sürdürmektedir. Sierra McCormick’in ayrıca Annie adında bir köpeği vardır. PETA’nın düzenlediği bir yardım faaliyetine katılan ünlü yıldız Annie’yi de yanında götürmüştür.

Sierra McCormick kimdir? Sierra McCormick kısaca Amerikalı bir genç aktristir. Sierra McCormick’in biyografisine, kısaca hayatına bakarsak ünlü oyuncunun ilk kez 2006 yılında oyunculuğa ilgi duymaya başladığını görürüz. O sıralar 9 yaşında olan Sierra McCormick Los Angeles’taki bir ajansa kayıt olmuştur. Bir yıl sonra “’Til Death” ismindeki televizyon serisinin bir bölümünde yer alarak ilk TV oyunculuğu tecrübesini yaşamıştır.

Sierra McCormick 2008 yılında ise Disney Channel yapımı dizilerde oynamaya başlamıştır. Miley Cyrus’un başrolde oynadığı ünlü “Hannah Montana” serisinin bir bölümünde China Anne McClain ile sergilediği başarılı performans ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Sierra McCormick nasıl ünlü oldu? Sierra McCormick’in ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise 2011 yılında başlamış olan ve 2014’te sona eren “A.N.T. Farm (Yetenek Çiftliği)” sitcom türündeki Disney Channel dizisidir. Sierra McCormick A.N.T. Farm dizisinin ana karakterlerinden “Olive Doyle”ı canlandırmıştır. Yetenek Çiftliği dizisi Türkiye’de de 2011 yılında yayınlanmaya başlamıştır.

Yazımızın bu bölümünde Sierra McCormick’in sevdiği şeyler hakkında bilgi vereceğiz.Sierra McCormick’in sevdiği renkler pembe ve mavidir. Genç oyuncu aksesuar olarak bilezik takmaktan hoşlanmaktadır. Meyveli buzlu içecekleri içmeye bayılan Sierra McCormick’in sevdiği kitaplar arasında “Pretty Little Liars” ve “Açlık Oyunları” ilk sıralardadır. Sierra McCormick’in sevdiği televizyon programının ismi “That ’70s Show” şeklindedir. Genç sanatçının en iyi arkadaşları arasında China Anne McClain, Jake Short ve Stefanie Scott gibi isimler yer alır. Sierra McCormick’in sevdiği ünlüler arasında ise Natalie Portman, Ellen Page ve James Franco bulunmaktadır.

Sierra McCormick kimdir, Sierra McCormick’in kısaca hayatı, Sierra McCormick hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Sierra McCormick’in fiziksel özelliklerine değineceğiz. Sierra McCormick’in boyu kaçtır? Sierra McCormick’in boyu 1,57 metredir. Sierra McCormick’in saç rengi nedir? Sierra McCormick gerçek saç rengi sarı olan sarışın sanatçılardandır. Sierra McCormick’in göz rengi nedir? Sierra McCormick ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir