Skai Jackson Kimdir, Hayatı, Skai Jackson Hakkında Bilgi

skai-jacksonYazımızda Skai Jackson kimdir, Skai Jackson’ın kısaca hayatı, Skai Jackson hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Skai Jackson’ın gerçek adı nedir? Skai Jackson ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek ismini kullanmaktadır. Skai Jackson’ın tam adı da Skai Jackson şeklindedir. Skai Jackson ne zaman doğdu? Skai Jackson 2002 yılında doğmuş genç bir aktristir. Skai Jackson’ın doğum tarihi 8 Nisan 2002’dir. Skai Jackson’ın yaşı 2014 itibarıyla 12’dir. Skai Jackson’ın burcu nedir? Skai Jackson’ın burcu koçtur.

Skai Jackson nerelidir? Skai Jackson Amerika doğumlu olan bir sanatçıdır. Skai Jackson nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın New York’a bağlı State Island kentinde dünyaya gelmiştir.

Skai Jackson kimdir? Skai Jackson kısaca Amerikalı bir genç aktristir. Skai Jackson’ın biyografisine, kısaca hayatına bakarsak yetenekli oyuncu State Island kentinde dünyaya gelmiştir. Ünlü aktris kariyerine çocuk model olarak başlamış çok sayıda farklı reklamlarda oynamıştır.

Skai Jackson ilk oyunculuk tecrübesini beş yaşındayken “Liberty Kid” ismindeki filmde 3 yaşındaki Destiny karakterini canlandırarak yaşamıştır. Bir yıl sonra ise “Rescue Me” ismindeki kısa filmde rol alan Skai Jackson 2009 yılında oynadığı “The Rebound” filminin ardından dikkat çekmeyi başararak “Team Umizoomi” ve “Boardwalk Empire” gibi çeşitli dizilerde konuk oyuncu olarak oynamaya başlamıştır.

Skai Jackson nasıl ünlü oldu? 2011 yapımı “Şirinler” filmi ile tanınmaya başlayan Skai Jackson’ın ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise 2011 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden ve “Jessie” ismindeki Disney Channel dizisidir. Skai Jackson Debby Ryan’ın başrol oynadığı Jessie dizisinin sevilen karakterlerinden “Zuri Ross”u canlandırmaktadır.

Yazımızın bu bölümünde Skai Jackson’ın fiziksel özelliklerine değineceğiz. Skai Jackson’ın boyu kaçtır? Skai Jackson boyu 1,50 metre olan bir aktristir. Skai Jackson’ın kilosu kaçtır? Skai Jackson kilosu 30 kg’dır. Skai Jackson’ın saç rengi nedir? Skai Jackson gerçek saç rengi siyah olan sanatçılardandır. Skai Jackson’ın göz rengi nedir? Skai Jackson ismi ile tanınan oyuncu koyu kahverengi renkli gözlere sahiptir. Skai Jackson’un siyah kıvırcık saçları ve şirin görünüşü onun en belirgin özellikleridir.

Skai Jackson kimdir, Skai Jackson’ın kısaca hayatı, Skai Jackson hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Skai Jackson’ın sevdiklerine değineceğiz. Skai Jackson’ın en sevdiği renkler pembe ve mordur. Genç oyuncunun en sevdiği aksesuarlar ise taç ve fiyonktur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir