Stefanie Scott Boyu, Kilosu, Ölçüleri, Stefanie Scott Hakkında Gerçekler

StefaniescottStefanie Scott hakkında gerçekleri ve Stefanie Scott kilosu, ölçüleri ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı oyuncunun fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle ünlü oyuncu Stefanie Scott’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Stefanie Scott’un boyu kaçtır? Stefanie Scott’un boyu 1,63 metredir.Stefanie Scott’un kilosu kaçtır? Stefanie Scott 53 kg kiloya sahiptir.

Stefanie Scott ayakkabı numarası kaçtır? Stefanie Scott Amerikan standartlarına göre 5 numara ayakkabıları giyebilmektedir. Stefanie Scott kaç numara kıyafet giyebilmektedir? Başarılı dizi oyuncusu Stefanie Scott Amerikan standartlarına göre 4 numara kıyafetleri giyebilmektedir.

Stefanie Scott’un saç rengi nedir? Stefanie Scott sarı saçlara sahip olan sarışın aktrislerdendir. Stefanie Scott’un göz rengi nedir? Stefanie Scott ismi ile tanınan oyuncu açık kahverengi renkli gözlere sahiptir.

Stefanie Scott’un gerçek adı nedir? Stefanie Scott ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Stefanie Scott’un tam ismi Stefanie Noelle Scott şeklindedir. Stefanie Scott’un takma adı nedir? Stefanie Scott ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen bilinen takma isimleri arasında “Stef”, “Stefa” ve “Stefi” gibi isimlerle ile anılır.

Stefanie Scott nerelidir? Stefanie Scott Amerikalı bir oyuncudur. Stefanie Scott’un doğduğu yer Amerika’nın Illinois’e bağlı Chicago kentidir.

Stefanie Scott hangi okulda okudu? Stefanie Scott eğitim hayatına Florida’ya bağlı Melbourne kentinde başlamıştır. Burada “Holy Trinity Episcopal Academy” ismindeki okulda okumuş ünlü olmasının ardından 2010 yılından itibaren ise yoğun programı sebebiyle evde özel ders almaya başlamıştır.

Stefanie Scott evlendi mi? Henüz 18 yaşında olan başarılı oyuncu 2014 itibarıyla evli değildir. Stefanie Scott’un ilk televizyon programının ismi nedir? Stefanie Scott 2008 yılında ilk kez bir dizide rol alarak televizyon izleyicisinin karşısına çıkmıştır. Stefanie Scott ilk dizisinin ismi “Chuck” şeklindedir. Stefanie Scott 1 bölümde rol almış ve “Sarah karakterinin küçüklüğünü” canlandırmıştır.

Stefanie Scott bir dönem ünlü Disney Channel serisi “Shake It Up”taki “Tinka Hessenheffer” karakteri için düşünülmüş fakat sonrasında rol “Caroline Sunshine”a gitmiştir.

Stefanie Scott’un ilk filminin ismi nedir? Stefanie Scott ilk film tecrübesini 2008 yılında “Beethoven’s Big Break” ismindeki film ile yaşamıştır. Beethoven film serisinin altıncısı olan bu filmde “Katie” karakterini canlandırmıştır.

Stefanie Scott’un ilk şarkısı ise herhangi bir albümde yer almayan “Break the Floor” ve “Shoulda Woulda Coulda” gibi single parçalardır. Başarılı şarkıcı bu şarkıları 2008 yılında seslendirmiştir.

Yazımızın bu bölümünde Stefanie Scott’un ailesinden bahsedeceğiz. Stefanie Scott’un kendisinden büyük iki erkek kardeşi vardır. Stefanie Scott’un kardeşlerinden en büyük olanının adı Troy Scott’tur. Troy Scott bir golfçüdür. Stefanie Scott’un diğer erkek kardeşinin ismi ise Trent Scott şeklindedir. Trent Scott bir avukattır. Stefanie Scott kişilik olarak gerçekçi bir yapıya sahiptir. İleride babasının da eğitim aldığı “Northwestern University” ismindeki üniversitede okumak istemektedir.

Hayvanları çok seven Stefanie Scott “Mocha” adından bir şivava köpeğine, “Frosty” adında bir bichon köpeğine sahiptir. Ayrıca iki kedisi olan ünlü oyuncunun kedilerinin isimleri “Tinkerbelle” and “Pumpkin” şeklindedir.

Stefanie Scott hakkında bilinmeyenleri ve Stefanie Scott kilosu, ölçüleri ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Stefanie Scott’un ölçüleri nasıldır?Stefanie Scott’un vücut ölçüleri 81 cm- 61 cm- 89 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir