Stefanie Scott Kimdir, Hayatı, Stefanie Scott Hakkında Bilgi

StefaniescottYazımızda Stefanie Scott kimdir, Stefanie Scott hayatı ve Stefanie Scott hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Stefanie Scott kimdir? Stefanie Scott kısaca ünlü ABD’li genç aktris ve şarkıcıdır. 1996 doğumlu olan yetenekli sanatçı henüz 12 yaşlarında oyunculuğa başlamış ve o zamandan beri dikkat çeken sinema filmlerinde ve televizyon yapımlarında rol almıştır. Disney Channel yapımı bir dizi olan ve Türkiye’de de gösterilen “A.N.T. Farm (Yetenek Çiftliği)” ismindeki seride canlandırdığı “Lexi Reed” karakteri ile tanınmıştır. Aynı zamanda çıkardığı single parçalarla da bilinen Stefanie Scott 2008 yılında “Break the Floor” ve “Shoulda Woulda Coulda”; 2011 yılında “Girl I Used to Know”, 2012 yılında “FYI”, 2013 yılında “Everything Has Changed” ve 2014 yılında ise “I Don’t Wanna Let You Go” gibi şarkıları seslendirmiştir.

Stefanie Scott ne zaman doğdu? Stefanie Scott 1996 yılında doğmuş bir oyuncudur. Stefanie Scott’un doğum tarihi 6 Aralık 1996’dır. Stefanie Scott yaşı 2014 itibarıyla 18’dir.

Stefanie Scott’un biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Stefanie Scott Chicago’da dünyaya gelmiştir. Üç çocuklu bir ailenin tek kız çocuğudur.

Küçük yaşlarında oyunculuğa ilgi duyan Stefanie Scott çeşitli sahnelerde ve reklamlarda oynamıştır. Buralarda tecrübe kazanan genç sanatçı 2008 yılında ilk kez bir filmde yer almıştır. Stefanie Scott’un çıkış filmi “Beethoven’s Big Break” ismini taşımaktadır. Başarılı oyuncu filmde “Katie” karakterini canlandırarak dikkat çekmiştir. Aynı yıl Amerika’da çok izlenen “Chuck” ismindeki aksiyon komedi türündeki dizide dizinin ana karakterlerinden “Sarah”nın küçüklüğünü canlandırarak ilk kez bir televizyon dizisinde oynamıştır.

Stefanie Scott 2010 yılında ise “No Strings Attached” ismindeki Amerikan yapımı romantik komedi filminde başrol oyuncusu Natalie Portman’ın canlandırdığı “Emma” karakterinin gençliğini oynamıştır.

Stefanie Scott’un tüm dünyada tanınmasını ve ünlü bir oyuncu olmasını sağlayan yapım ise Disney Channel yapımı bir dizi olan ve Türkiye’de de gösterilen “A.N.T. Farm (Yetenek Çiftliği)” ismindeki televizyon serisi olmuştur. Filmde ana karakterlerden birisi olan “Lexi Reed”i canlandırmıştır.

Stefanie Scott kimdir, Stefanie Scott hayatı ve Stefanie Scott hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Stefanie Scott’un burcu nedir? Stefanie Scott’un burcu yaydır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir