Stella Hudgens Kimdir, Hayatı, Stella Hudgens Hakkında Bilgi

stellaYazımızda Stella Hudgens kimdir, Stella Hudgens hayatı ve Stella Hudgens hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Stella Hudgens kimdir? Stella Hudgens kısaca ünlü ABD’li genç bir aktristir. 1995 doğumlu olan yetenekli sanatçı henüz 6 yaşlarında oyunculuğa başlamış ve o zamandan beri dikkat çeken sinema filmlerinde ve televizyon yapımlarında rol almıştır. “High School Musical”de oynadığı “Gabriella Monez” karakteri ile bilinen Vanessa Hudgens’in küçük kız kardeşidir.

Stella Hudgens’in gerçek adı nedir? Stella Hudgens ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Stella Hudgens’in tam ismi Stella Teodora Chanel Guangco Hudgens şeklindedir. Stella Hudgens’in takma adı nedir? Stella Hudgens ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen bilinen takma isimleri arasında “Stellar”, “Stell”, “Ella”, “StaSta”, “Stellz”, “BabyS”, “Stare”, “Stellie” ve “Stella Bell” gibi isimlerle ile anılır.

Stella Hudgens ne zaman doğdu? Stella Hudgens 1995 yılında doğmuş bir oyuncudur. Stella Hudgens’in doğum tarihi 13 Kasım 1995’tir. Stella Hudgens yaşı 2014 itibarıyla 19’dur.

Stella Hudgens’in biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Stella Hudgens itfaiyeci bir babanın ve bir ofis işinde çalışan annenin ikinci kızıdır.

Ablası Vanessa Hudgens de dünya genelinde bilinen bir aktristir. Stella Hudgens’in oyunculuk kariyeri ablası ile birlikte 2001 senesinde başlamıştır. O dönemler henüz 6 yaşında olan Stella Hudgens bir televizyon programında konuk oyuncu olarak bir bölümde rol almıştır. Bir sene sonra “American Family” ismindeki filmde yine konuk oyuncu olarak yer alan Stella Hudgens 2007 yılına kadar dikkat çeken bir yapımda yer almamıştır.

2007 yılında “The Memory Thief” sinema filminde “Amanda” karakterini bir yıl sonra “Single with Parents” ismindeki televizyon filminde “Teri Jo” karakterini canlandıran Stella Hudgens’in dünya genelinde tanınır olması aslında ablası Vanessa Hudgens’ten kaynaklanmaktadır.

Stella Hudgens kimdir, Stella Hudgens hayatı ve Stella Hudgens hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Stella Hudgens’in burcu nedir? Stella Hudgens’in burcu akreptir.

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir