Sterling Knight Kimdir, Hayatı, Sterling Knight Hakkında Bilgi

starlin knightYazımızda Sterling Knight kimdir, Sterling Knight’ın hayatı, Sterling Knight hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Sterling Knight’ın gerçek adı nedir? Sterling Knight ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Sterling Sandmann Knight’dır.

Sterling Knight kimdir? Sterling Knight kısaca ünlü ABD’li oyuncu, müzisyen ve şarkı sözü yazarıdır. Sterling Knight filmlerinden “17 Again” filminde 2009 yılında canlandırdığı “Alex”, “Sonny’nin Yıldızı” ve “Ne Tesadüf!” isimlerindeki Disney Channel dizilerinde canlandırdığı “Chad Dylan Cooper” karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınır hale gelmiştir. Ünlü oyuncu 2010 yılında yine bir Disney Channel yapımı olan özgün adı “StarStruck”, Türkçesi “Yıldızla Randevu” olan filmde başrol oynamıştır. Sterling Knight StarStruck filmiyle 14 Şubat 2010 yılında ABD’de, 1 Mayıs 2010’da da Türkiye’de sinema salonlarının dolmasına neden olmuştur.

Sterling Knight ödüllerden hangilerini kazanmıştır? Sterling Knight “Sonny With a Chance” dizisindeki performansı sayesinde her yıl FOX tarafından sunulan ödül töreni olan Teen Choice Ödüllerinde komedi alanında ödül almaya aday gösterilmiş, Hollywood Teen TV ödüllerinde bu alanda ödül kazanmıştır. Sterling Knight’ın oynadığı “Starstruck” filmi 1975 yılından beri düzenlenen ödül töreni olan ve CBS kanalı tarafından yayımlanan “People’s Choice Ödülleri” en sevilen aile televizyon filmi olma kategorisinde ödüle aday gösterilmiştir.

Sterling Knight şarkıları nelerdir? Sterling Knight “Sonny With a Chance” dizisi için “Hanging” ve “How We Do This” parçalarını, Sterling Knight StarStruck filmi için ise Shades, Got To Believe, Starstruck, Something About The Sunshine ve What You Mean To Me parçalarını seslendirmiştir. Hero Sterling Knight tarafından filmde seslendirilir gibi gösterilse de aslında Drew Ryan Scott tarafından söylenmiştir.

Sterling Knight ne zaman doğdu? Sterling Knight 1989 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Sterling Knight’ın doğum tarihi 5 Mart 1989’dur. Sterling Knight’ın burcu nedir? Sterling Knight’ın burcu balıktır.

Sterling Knight’ın ailesi kardeşlerine baktığımızda Spencer Knight adında erkek, Samantha Knight adında kız kardeşinin olduğunu görürüz.

Sterling Knight kimdir, Sterling Knight’ın hayatı, Sterling Knight hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Sterling Knight nerelidir sorusunu cevaplayacağız. Sterling Knight bir Amerikalıdır. Amerika’nın Texas’a bağlı Houston kentinde doğmuştur. Sterling Knight’ın babasının net olmamakla birlikte Meksikalı olduğu bilinmektedir.

You may also like...

1 Response

  1. Yaren diyor ki:

    En sevdiği meyve

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir