Taylor Lautner Hakkında Gerçekler, Taylor Lautner İle İlgili Bilinmeyenler

taylor lautner 3Yazımızda Taylor Lautner hakkında gerçekler ve Taylor Lautner ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Taylor Lautner’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Taylor Lautner’in boyu kaçtır? Taylor Lautner’in boyu 1,77 metredir. Taylor Lautner’in kilosu kaçtır? Taylor Lautner 73 kg kiloya sahiptir. Taylor Lautner’in saç rengi nedir? Taylor Lautner’in saç rengi siyahtır. Taylor Lautner’in göz rengi nedir? Taylor Lautner ismi ile tanınan sanatçı koyu kahverengi gözlere sahiptir.

Taylor Lautner evli mi? Taylor Lautner  henüz evlenmemiştir. Ancak başarılı sanatçının ismi 2011 yılında magazin bültenlerinde 1989 doğumlu İngiliz aktris, model Lilly Collins ile anılmıştır. 2011 yapımı “ Abduction” filminde tanışan ikilinin birlikteliği kendilerince onaylanmıştır. 2013 yılında ise ünlü oyuncunun ismi iki isimle birlikte anılmıştır. Bu isimler “At Any Price” filminde oynayan Amerikalı aktris “Maika Monroe” ve 1986 doğumlu yarı Yunan yarı Kanadalı aktris Marie Avgeropoulos’tur. Bu iki ilişki de onaylanmamıştır.

Taylor Lautner nasıl ünlü oldu? Taylor Lautner çocukken zamanının önemli bir kısmını karate sporu ile geçirmiştir. Ünlü oyuncu bu sporda henüz sekiz yaşında siyah kuşak kazanmış çok sayıda yarışmadan ödül almıştır. Karate hocasının eski bir aktör olması ona oyunculuk kariyerinin kapılarını açmıştır. Dokuz yaşındayken “Shadow Fury” ismindeki filmde oynamıştır. 2005 yılına kadar birkaç filmde küçük roller oynayan Taylor Lautner, “The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D” ismindeki sinema filminde başrol oynamıştır. 2006 yılında ise “Danny Phantom ve What’s New, Scooby-Doo?” gibi dizilerde rol almıştır. Taylor Lautner Kristen Stewart ve Robert Pattinson‘un da oynadığı Stephenie Meyer’ın romanından uyarlanan “Alacakaranlık Efsanesi” adlı film serisindeki “Jacob Black” karakteri ile meşhur olmuştur. Ünlü oyuncu bu karakter ile özdeşleşmiştir. Taylor Lautner 2014 yılında vizyona girecek “Tracers” adlı Daniel Benmayor tarafından yönetilecek aksiyon filminde başrol oynayacak, “Cam” karakterini canlandıracaktır.

Taylor Lautner’in ilk oynadığı filmin adı nedir? Taylor Lautner’in ilk oynadığı film Henüz 9 yaşındayken 2001 yılında Japonya’da gösterime sunulan bir aksiyon ve bilim kurgu filmi olan “Shadow Fury” dir. Genç oyuncu filmde “Young Kismet” karakterini canlandırmıştır. Taylor Lautner’in ilk TV programı nedir? Taylor Lautner 11 yaşındayken, 2003 yılında ilk kez bir TV programında yer almıştır. Taylor Lautner 2001 ile 2006 yılları arasında Amerika’da yayınlanan “The Bernie Mac Show” adındaki sitcomda “Aaron” karakteri ile iki bölümde yer almıştır.

Taylor Lautner hakkında gerçekler ve Taylor Lautner ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son olarak Taylor Lautner’in ailesini tanıyacağız. Taylor Lautner’in ailesine baktığımızda ünlü oyuncunun kendisinden küçük bir kız kardeşi olduğunu görürüz. Taylor Lautner’in kız kardeşinin ismi Makena Lautner’dir. Taylor Lautner’in babasının adı Daniel Lautner’dir. Daniel, Midwest Airlines’ta Pilottur. Taylor Lautner’in annesinin adı Deborah Lautner’dir. Deborah, bir yazılım geliştirme şirketinde çalışmaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir