Taylor Lautner’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Taylor Lautner’in Hoşlandığı Şeyler

taylor lautner 4Yazımızda Taylor Lautner’in sevdiği şeyleri, Taylor Lautner’in favorilerini ve Taylor Lautner’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Taylor Lautner’in en sevdiği yemek nedir? Taylor Lautner’in favori yiyeceği genel anlamda Çin ve Meksika yemekleridir. Ayrıca ünlü oyuncu biftek yemekten de hoşlanmaktadır. Taylor Lautner’in en sevdiği televizyon programları hangileridir?Başarılı oyuncu Ultimate Fighting Championship adının kısaltması olan “UFC” ismindeki televizyon serisini seyretmektedir. Bu TV programının bölümleri birer saattir ve ünlü UFC dövüşçülerinin maçları gösterilmektedir. Taylor Lautner ayrıca 2004 yılından günümüze gösterimi süren “The Apprentice” isimli TV serisini ve 2002 yılından beri yayınlanan “Amerikan Idol” adındaki şarkı yarışmasını seyretmektedir.

Taylor Lautner’in en sevdiği film hangisidir? Taylor Lautner en çok Mel Ginson’un hem oynadığı hem yönettiği 1995 yapımı tarihi bir sinema filmi olan “Cesur Yürek” isimli filmi, bir çizgi romandan uyarlanan Robert Downey Jr.’ın filmin kahramanını canlandırdığı 2008 yapımı “Demir Adam” isimli filmi ve 4 bölümden oluşan Matt Damon’ın başrolde oynadığı “The Bourne” film serisini sevdiğini ifade etmiştir. Taylor Lautner’in en sevdiği müzik grubu hangisidir? Taylor Lautner en çok Kanada’nın dünyaca ünlü “Nickelback” isimli alternatif rock grubunu ve ABD’li bir hip hop müzik grubu olan “The Black Eyed Peas” ismindeki müzik grubunu sevmektedir.

Taylor Lautner’in en sevdiği renk nedir? Taylor Lautner en çok mavi ve siyah renklerini sevmektedir. Taylor Lautner’in en sevdiği yer neresidir? Taylor Lautner en çok doğduğu kent olan Michigan’ı ve bir Avustralya’ya bağlı tarihi Sydney kentini sevmektedir.

Taylor Lautner’in korktuğu hayvanlar hangileridir? Ünlü oyuncu Taylor Lautner’in fobileri arasında ilk sırada sürüngenler ve köpek balıkları yer almaktadır. Taylor Lautner’in evcil hayvanı var mı?Genç aktör Taylor Lautner’in 2005 yılından beri bir maltız köpeği vardır. Taylor Lautner köpeğine Roxy ismini vermiştir.

Taylor Lautner’in en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Taylor Lautner’in en iyi arkadaşları Nickelodeon’un “Zoey 101” ve “Victorious” adlı dizilerinde başrol oynayan 1993 doğumlu ABD’li şarkıcı, oyuncu Victoria Justice, Stephenie Meyer’ın romanından uyarlanan “Alacakaranlık Efsanesi” adlı film serisinden rol arkadaşları Kristen Stewart, Robert Pattinson, Nikki Reed, Kellan Lutz ve Jackson Rathbone, “The Suite Life of Zack & Cody” dizisinde canlandırdığı Max karakteri ile bilinen Alyson Stoner, “Waverley Büyücüleri” adlı Disney Channel dizisinde canlandırdığı Alex Russo karakteri ile bilinen Selena Gomez, ABD’li genç şarkıcı ve aktris Taylor Swift, 1995 doğumlu ABD’li televizyon karakteri Kendall Jenner, bir Disney Channel yapımı olan “Hannah Montana” isimli dizinin başrol oyuncusu Miley Cyrus, İngiltere doğumlu ABD’li oyuncu Lily Collins şeklinde sayılabilir.

Taylor Lautner’in sevdiği şeyleri, Taylor Lautner’in favorilerini ve Taylor Lautner’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Taylor Lautner’in en sevdiği aktör kimdir? Taylor Lautner’in en sevdiği aktör Tom Cruise’dur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir