Taylor Momsen Hakkında Gerçekler, Taylor Momsen İle İlgili Bilinmeyenler

taylor-momsen 2Yazımızda Taylor Momsen hakkında gerçekler ve Taylor Momsen ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Taylor Momsen’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Taylor Momsen’in boyu kaçtır? Taylor Momsen’in boyu 1,73 metredir. Taylor Momsen’in kilosu kaçtır? Taylor Momsen 54 kg kiloya sahiptir. Taylor Momsen’in saç rengi nedir? Taylor Momsen sarışın sanatçılardandır. Taylor Momsen’in göz rengi nedir? Taylor Momsen ismi ile tanınan model mavi rengi gözlere sahiptir. Taylor Momsen’in vücut ölçüleri nedir? Taylor Momsen’in ölçüleri 81 cm- 59 cm- 84 cm şeklinde olduğu bilinmektedir.

Taylor Momsen’in ayakkabı ölçüsü nedir? Amerikalı şarkıcı Taylor Momsen Amerikan standartlarına göre 10 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir.

Taylor Momsen nasıl ünlü oldu? Taylor Momsen henüz 3 yaşındayken Shake ‘N’ Bake adındaki bir gıda markasının reklam filminde profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. 5 yaşındayken ilk dizi oyunculuğu deneyimi yaşayan Taylor Momsen, 6 yaşındayken ilk sinema filminde oynamış, 7 yaşındayken ise ilk başrol oyunculuğu deneyimi elde etmiştir. Ünlü şarkıcıyı dünyada tanınır kılan asıl faktör Amerikan gençlik drama dizisi olan “Gossip Girl”de canlandırdığı “Jenny Humphrey” karakteri olmuştur. 2007 ile 2010 yılları arasında dizide etkin olarak rol alan Taylor Momsen müzik kariyerinde ilerleyebilmek için oyunculuğa ara vermiştir. 2010 yılında “The Pretty Reckless” ismindeki Amerikan alternatif rock grubunun üyesi olarak Light Me Up” adındaki ilk albümlerini çıkarmışlardır.

Taylor Momsen’in ilk oynadığı filmin adı nedir? Taylor Momsen henüz 6 yaşındayken, 1999 yılında ilk sinema filminde oynamıştır. Dennis Hopper’ın başrol oynadığı “The Prophet’s Game” de “Honey Bee Swan” karakterini canlandırmıştır. Ancak 2000 yılında  “How the Grinch Stole Christmas!” filminde canlandırdığı “Cindy Lou Who” karakteri ile önemli başarı elde etmiş, 3 farklı ödüle aday gösterilmiştir.

Taylor Momsen’in ilk albümünün adı nedir? Taylor Momsen, Amerikan alternatif rock grubu olan “The Pretty Reckless” grubunun üyesi olarak İngiltere’de “Light Me Up” adını verdikleri ilk albümü 2010 yılında çıkarmıştır. Albüm İngiltere’de 6 numaradan, İrlanda’da ise 18 numaradan giriş yapmıştır.

Taylor Momsen hakkında gerçekler ve Taylor Momsen ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Taylor Momsen’in ilk TV programı nedir? Taylor Momsen 1998 yılında ilk kez bir TV programında yer almıştır. Ünlü oyuncu 1996-2000 yılları arasında yayınlanan “Early Edition” adındaki televizyon dizisinini 2. sezonunda “A Minor Miracle” ismini taşıyan bölümde rol almıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir