Taylor Momsen Kimdir, Hayatı, Taylor Momsen Hakkında Bilgi

Taylor-Momsen-1Yazımızda Taylor Momsen kimdir, Taylor Momsen’in hayatı, Taylor Momsen hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Taylor Momsen’in gerçek adı nedir? Taylor Momsen ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Taylor Michel Momsen’dir. Taylor Momsen’in takma adı nedir? Taylor Momsen’in  Tay-Tay Momsen, TayMom, Tay, Death, Little J gibi takma isimleri vardır. Taylor Momsen’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Taylor Momsen’in üst dudağının üzerindeki beni ve yıldız şeklindeki dövmesi onun en belirgin farklı özellikleridir.

Taylor Momsen ne zaman doğdu? Taylor Momsen 1993 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Taylor Momsen’in doğum tarihi 26 Temmuz 1993’tür. Taylor Momsen’in burcu nedir? Taylor Momsen’in burcu aslandır.

Taylor Momsen kimdir? Taylor Momsen kısaca Amerikalı ünlü aktris ve şarkıcıdır. Taylor Momsen henüz 3 yaşındayken profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Ünlü oyuncu 1996 yılında Shake ‘N’ Bake adındaki bir gıda markasının reklam filminde rol almıştır. 6 yaşındayken ise Dennis Hopper’ın başrol oynadığı “The Prophet’s Game” de oynamıştır. 2000 yılında Jim Carrey’nin Grinch karakterini canlandırdığı “How the Grinch Stole Christmas!” filminde “Cindy Lou Who” karakterini canlandırmıştır. 2007 yılına kadar birkaç önemli filmde rol alan Taylor Momsen’i asıl ünlü yapan yapım Cecily Von Ziegesar’ın aynı isimdeki kitap serisinden uyarlanan bir Amerikan gençlik drama dizisi olan “Gossip Girl”de canlandırdığı “Jenny Humphrey” karakteri olmuştur. 2007 ve 2010 yılları arasındaki 4 sezonda dizinin ana karakterlerinden biri olan ünlü oyuncu 2012 yılında ise bu dizide misafir oyunculuk yapmış, toplamda 88 bölümde görünmüştür. Aynı zamanda bir Amerikan alternatif rock grubu olan “The Pretty Reckless” grubunun üyesi olan Taylor Momsen grubuyla birlikte “Light Me Up” adını verdikleri ilk albümlerini 2010 yılında çıkarmıştır.

Taylor Momsen nerelidir? Taylor Momsen Amerikalıdır. Amerika’nın Missouri ‘ye bağlı St. Louis kentinde doğmuştur. Taylor Momsen hangi okulda okudu? Başarılı şarkıcı doğduğu Missouri’de bulunan Our Lady of Lourdes School ve Winston Churchill High School gibi okullarda eğitim görmüştür. Bir röportajında dil sanatları alanında uzmanlaşmak istediğini ifade etmiştir.

Taylor Momsen kimdir, Taylor Momsen’in hayatı, Taylor Momsen hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Taylor Momsen ailesini tanıyacağız. Taylor Momsen’in ailesine baktığımızda ünlü oyuncunun kendisinden küçük bir kız kardeşi olduğunu görürüz.Taylor Momsen’in kız kardeşinin ismi Sloane Momsen’dir. Sloane Momsen Taylor Momsen gibi genç bir aktristir. Taylor Momsen’in babasının ismi Michael Momsen,Taylor Momsen’in annesinin adı ise Collette Momsen’dir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir