Taylor Momsen’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Taylor Momsen’in Hoşlandığı Şeyler

taylor momsen 3Yazımızda Taylor Momsen’in sevdiği şeyleri, Taylor Momsen’in favorilerini ve Taylor Momsen’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Taylor Momsen’in en sevdiği yemek hangisidir? Taylor Momsen en çok atıştırma türü yiyecekleri yemeyi sevmektedir. Atıştırmalar içinde de en fazla suya batırılmış hayvan şeklindeki bisküviye benzer yiyecekleri yerken keyif aldığını ifade etmiştir.

Taylor Momsen’in evcil hayvanı var mıdır? Ünlü şarkıcı Taylor Momsen’in bir köpeği vardır. Taylor Momsen’in köpeğinin ismi Petal’dir.

Taylor Momsen’in söylediği en iyi söz hangisidir? Ünlü oyuncu Taylor Momsen bir konuşmasında “music is where I can be me” cümlesini kullanmıştır. Ünlü şarkıcı bu sözün ardından “Oyunculuğun kolay olduğunu, bunu çocukluğundan beri yaptığını ve sevdiğini belirtmiştir. Ancak oyunculukta kendi karakterinden başka birisini oynadığını, müzikte ise daha kişisel olabildiğini, sözlerini yazabildiğini ve her adımında içinde kalabildiğini belirtmiştir.

Taylor Momsen’in en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Taylor Momsen’in en iyi arkadaşları “Gossip Girl” ismindeki diziden rol arkadaşı dizide “Blair Waldorf” karakterini canlandıran Leighton Meester ve yine aynı diziden Connor Paolo’dur.

Taylor Momsen’in favori müzik grupları hangileridir? Taylor Momsen müzik gruplarından en çok bir İngiliz Rock müzik grubu olan ve Rolling Stone dergisi tarafından “tartışmasız rock tarihinin en uzun soluklu gruplarından biri” olarak ifade edilen Led Zeppelin, 1991’de kurulmuş olan İngiliz Rock grubu Oasis, 1970’lerin ünlü Amerikalı rock grubu Blondie, 90’larda kurulan ve bir İskoç-Amerikan rock müzik grubu olan Garbage, 230 milyon albüm satışına ulaşmış 60’ların ünlü rock grubu Pink Floyd, 60’lı yılların popüler müzik grubu The Beatles ve 1990’da kurulan rock grubu Pearl Jam’dir.

Taylor Momsen’in sevdiği şeyleri, Taylor Momsen’in favorilerini ve Taylor Momsen’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Taylor Momsen’in en sevdiği ünlüler kimlerdir? Taylor Momsen en çok 1948 doğumlu Dünyaca ünlü İngiliz müzisyen Robert Plant, ünlü İngiliz müzik gurubu The Beatles’ın üyelerinden olan ve 1980 yılında vefat eden John Lennon, ünlü Nirvana grubunun üyelerinden olan 1994 yılında vefat eden Kurt Cobain ve 50 yaşındaki ünlü ABD’li müzisyen Chris Cornell’dir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir