Taylor Swift Kimdir, Hayatı, Taylor Swift Hakkında Bilgi

taylor swiftYazımızda Taylor Swift kimdir, Taylor Swift’in hayatı, Taylor Swift hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Taylor Swift’in gerçek adı nedir? Taylor Swift ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Taylor Alison Swift’tir. Ünlü şarkıcının annesi (Andrea) ona bu ismi vermiştir. 1948 doğumlu ABD’li şarkıcı James Taylor’un soy adından esinlenmiştir. Andrea cinsiyetten bağımsız bir ismin Taylor’a hayatında başarı getireceğini düşünmüştür. Taylor Swift’in takma adı nedir? Taylor Swift’in çok sayıda takma ismi vardır. Bunlar Swifty, The Poet Laureate of Puberty, T-Fugly, T-Swizzle, T, Tayter Tot, Aly, Tails, T-Swift, TayTay, Tay gibidir.

Taylor Swift’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Taylor Swift çok uzundur ve ayrıca çok incedir. Bunun yanında ünlü şarkıcının ayağının üzerinde bulunan kalp şeklindeki dövme onu farklı kılan ayırt edici özelliklerdir.

Taylor Swift ne zaman doğdu? Taylor Swift 1989 yılında doğmuş genç sayılabilecek bir sanatçıdır. Taylor Swift’in doğum tarihi 13 Aralık 1989’dur. Taylor Swift’in burcu nedir? Taylor Swift’in burcu yaydır.

Taylor Swift hangi okulda okudu? Taylor Swift doğduğu yer olan Pennsylvania’da bulunan Türkiye’deki kreş tipi eğitim veren Wyndcroft School ismindeki okulda 9 yaşına kadar eğitim görmüştür. Sanatçı ardından “West Reading Elementary Center” ismindeki okulda ilkokulu, “Wyomissing Area Junior/Senior High School” ismindeki okulda ise lise eğitimi almış liseyi evde aldığı eğitimlerle tamamlamıştır. Başarılı sanatçı sürücü ehliyeti alabilmek için 15 yaşındayken tam 3 kez girişimde bulunmuştur.

Taylor Swift kimdir, Taylor Swift’in hayatı, Taylor Swift hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Taylor Swift’in ailesini tanıyacağız. Taylor Swift’in babaannesi bir opera sanatçısıdır. Taylor Swift’in babasının adı nedir? Taylor Swift’in babasının ismi Scott Swift’tir. Scott Swift Amerika’nın Iowa eyaletinde bulunan Merrill şehrinde finansal danışmanlık yapmaktadır. Taylor Swift’in annesinin adı nedir? Taylor Swift’in annesinin ismi Andrea Swift’tir. Andrea’nın kızlık soyadı Gardner’dir. Taylor Swift’in kardeşinin adı nedir?  Taylor Swift’in Austin Swift isminde bir erkek kardeşi vardır.

You may also like...

13 Responses

 1. sinan diyor ki:

  İLK ŞARKISI NEEE

 2. Sude diyor ki:

  Ask bu yaa

 3. ELİSA diyor ki:

  TAYLOR SWİFT
  SENİ ÇOK SEVİYORUM BÜTÜN ŞARKILARINI BİLİYORUM SENİN EN BÜYÜK HAYRANIM KIZINI DA BİLİYORUM

 4. SWİFTİE diyor ki:

  I LOBE YOU TAYLOR. FOREVER SWİFTİE. SO BEAUTİFUL WOMAN. I LİKE YOU. 😀 MUAHH

  Sory I LOVE YOU.

 5. Beyza diyor ki:

  İdoll .s <3

 6. talya diyor ki:

  taylor swifti çoooook seviyoruuuum yaa

 7. taylor diyor ki:

  yaa tamamen süper harika inanılmaz kusursuz bi insan

 8. burcu swift diyor ki:

  ben bayılıyorum çk ama çok sewdiğim bir sanatçı süperrrrr

 9. aslı diyor ki:

  aşkooo!!! <3 yerun, muah

 10. gözde diyor ki:

  Ya herşey tamam da Andrea’ nın ilk soyadı Gardner . Finlay 2 ismidir . Yanlış bilgi vermeyin .

 11. adssasda diyor ki:

  annesi babası öldümü ?

 12. zeynep diyor ki:

  TAYLOR = MUCK = AŞK =TAYLOR

 13. taylor_sweet diyor ki:

  taylor 2013 yılının şarkıcısı ve şarkı sözü yazarı ödülünü kazanmış. Grammy’de en çok ödül kazanan sanatçılardan. çok genç ve çok başarılı ve yetenekli biri kıymetlimissss…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir