Taylor Swift’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Taylor Swift’in Hoşlandığı Şeyler

taylor swiftYazımızda Taylor Swift’in sevdiği şeyleri, Taylor Swift’in favorilerini ve Taylor Swift’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Taylor Swift’in en sevdiği yemek nedir? Taylor Swift en çok peynirli kek yemekten hoşlanmaktadır. Ayrıca ünlü şarkıcı “Cracker Barrel” adındaki Amerikan restoranında akşam yemeklerinde kahvaltı türü yiyecekler yemekten hoşlanmaktadır. Taylor Swift’in en sevdiği renk hangisidir? Genç şarkıcı Taylor Swift en çok beyaz, kırmızı ve mavi renklerini sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği ev hayvanı hangisidir? Genç şarkıcı Taylor Swift en çok kedileri sevmektedir. Taylor Swift’in 2012’den beri Meredith adında bir kedisi vardır. Taylor Swift’in en sevdiği aksesuar hangisidir? Taylor Swift en çok güneş gözlüğü kullanmayı sevmektedir.

Taylor Swift’in uğurlu sayısı hangisidir? Genç şarkıcı Taylor Swift uğurlu sayısının 13 olduğunu ifade etmiştir. Taylor Swift’in hobileri nelerdir? Başarılı şarkıcı hobileri arasında en çok hızlı araba kullanmaktan hoşlanmaktadır.

Taylor Swift’in en sevdiği mevsim hangisidir? Genç sanatçı Taylor Swift en yaz mevsimini sevmektedir. Taylor Swift’in en sevdiği yerler hangileridir? Başarılı sanatçı Kansas ve Avustralya gibi yerleri sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği televizyon programları hangileridir? Başarılı sanatçı Taylor Swift en çok 2002 ile 2012 yılları arasında 10 sezon boyunca devam eden polislerle ilgili olan “CSI:Miami” ismi ile bilinen Amerikan yapımı diziyi ve 1990-2010 yılları arasında televizyonlarda gösterilen  ABD’yi konu alan mahkeme ve suç draması konulu “Law & Order” ismi ile bilinen ve yine Amerikan yapımı olan diziyi sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği film hangisidir? Başarılı sanatçı Taylor Swift en çok 2003 İngiliz yapımı bir romantik komedi filmi olan ve Richard Curtis tarafından yönetilen “Aşk Her Yerde” isimli filmi ve 2001 Amerikan yapımı bir film olan ve Amanda Brown’un romanından uyarlanmış Robert Luketic tarafından yönetilen “Legally Blonde” adındaki filmi sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği ünlü hangisidir? Başarılı şarkıcı ünlülerden en çok ABD’li ünlü oyuncu ve komedyen Ellen DeGeneres’i sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği müzik grupları hangileridir? Yetenekli şarkıcı 3 kadından oluşan Amerikalı country müzik üçlüsü “Dixie Chicks”, 1978 yılından beri 7 kez Grammy ödülü alan “Dolly Parton”, Amerika’nın en ünlü Country müzik şarkıcılarından “Leann Rimes”, Kanadalı “Shania Twain” ve İngiliz-İrlandalı genç müzik grubu “One Direction” gibi müzik gruplarının çalışmalarını sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği müzisyenler kimlerdir? Genç şarkıcı en çok Katy Perry, Tom Petty ve Keith Urban gibi müzisyenleri sevmektedir.

Taylor Swift’in sevdiği şeyleri, Taylor Swift’in favorilerini ve Taylor Swift’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Taylor Swift’in arkadaşları kimlerdir? Taylor Swift’in bilinen yakın arkadaşları Cory Monteith, Selena Gomez, Chord Overstreet, Hailee Steinfeld, Katy Perry, Ed Sheeran ve Austin Mahone’dir.

You may also like...

83 Responses

 1. TAYLOR SWİFT diyor ki:

  Bence SWİFTİE olmak her kişinin işidir……ama asıl gereken SWİFTİE yolunda zorluklardan geçmek……ona karşı elinden geleni etmek……ve hatta kendini TAYLOR gibi düşünmek onun gibi olmak ……hep hayel etmişimdir…..ve ben Taylor’un Azerbaycandan bir hayranıyım………bende Taylor gibi güzel şarkılar yazıp seslendiriyorum ve hala 15 yaşındayım…………

 2. TAYLOR SWİFT diyor ki:

  Yaa arkadaşlar söyleyebilirim ki benim hiç 2 yıl önce internetim olmadığından Taylor Swift’in şarkılarını televizyondan video gibi annemin geçmişlerde kalan telefonuyla çekmiştim.
  Yani iki yıl öyle devam ettim.
  Ama sonra ALLAH’ıma şükürler olsun ki babam bana bir telefon aldı. hemde guzel sensörlü……..ben de şimdi güzel Taylor’u istediğim kadar izliyorum öğreniyorum
  Ve bu arada ben zorluklarla SWİFTİE değil asıl TAYLOR SWİFT oldum. SENİ ÇOOOOKK AMA ÇOOOOOOOKKK SEVİYORU TAYLOR SWİFT

 3. LİTTLE SWİFTİES diyor ki:

  saçmalamayın TAYLOR SWİFT’İN en sevdiği ünlü katy Perry değil…
  (dikkatinizi çekerim katty Perry derken büyük harf kullanmadım.

 4. BERRATAYLORSWİFT diyor ki:

  Şurda okuma yazmayı yeni öğrenen ve ergenler gelip “taylor swift’in en büyûk hayranıyım 2 kere konserine gittim” vb. Diye söylemesinler. 2 kere konserine gitmen onu sevdiğin anlamına gelmez boy boy posterlerinin olduğu seni “Swiftie” yapmaz ki .Swiftie ne demek onu bile bilmiyorsundur. En büyük hayran gibi bir saçmalıkta yok zaten, seni hayran yapan şey aynı giyinmen, posterlerinin olması, albümlerinin olması veya konserine gitmen yazmaz! Seni en büyük hayran yapan şey “ne olursa olsun kendisi olmasına izin vermek, her zaman arkasında olmak, gerçekten onu kalpten sevmektir… Ve sevgini burda “ben taylor’u seviyorum” demekle gösteremezsin… Swiftie bir ailedir ve sen ben en büyûk hayranım diyemezsin ki biz hepimiz gerçekten onu (taylor’u) kalpten seviyorsak Swiftie olarak bubları biliriz… ergen gibi buraya gelip yorum bırakmayın, insanlar size gülüyor… Taylor “en büyük hayran benim!” Dediğine bilse kendinden utanırdı emin ol

 5. İremCeSwiftie diyor ki:

  Taylor Swift bunları okusa çok üzülür. Yapmayın lütfen…

 6. Doğa diyor ki:

  Abi hiç bir sanatçıyı en çok ben seviyorum diye bir şey yok herkes kardeş gibi seviyor neresini anlamıyorsunuz? bende en çok ariana grande avril lavigne seviyorum ama abartıp ODAMDA POSTERİ VAR EN BÜYÜK HAYRANIYIM 2 KERE KONSERE GİTTİM demiyorum bu övünelecek yada tartışalacak bir konu değil lütfen.

 7. SwiftieDeli diyor ki:

  abi çok çocuksunuz ya hadi dağılın en büyük hayran benim 😀

 8. Sevda diyor ki:

  Hayır katy perry yanlis şeyler yazmayin

 9. Melisa swiftie diyor ki:

  Ya taylor katy i sevemez bu çok saçma?

 10. Swiftie diyor ki:

  Ya arkadaşlar burada en büyük Swiftie benim diye saçma saçma kavgalar çıkarmayın.Taylor Swifti gerçekten seven onu en içtenliğiyle sevip tüm Swiftieleri kendine kardeş olarak görendir.Ben daha yeni bir Swiftieyim ama Tayloru çok seviyorum.Fakat hiçbir zaman onu en çok ben seviyorum demedim dememde.Hepimiz Tayloru seviyoruz en çok ben seviyorum diye birşey yok.

 11. SWİFTİE diyor ki:

  Offf tam ne güzel yorumlamış diyorum ordan en cok ben seviyorum çıkıyo son cümleden burdan sadece şu çıkartılır siz Swiftie falan değilsiniz 1-2 şarkısını dinlemişsiniz hemen kendinizi SWİFTİE sanmışsınız bi kere Swiftie olcaksanız diğer Swiftie lere de saygı gösterin içinizden bazıları daha Swiftie yazmayı bilmiyor. hadi bazılarına hak veriyorum çünkü onlar gerçek bir Swiftie…

 12. little swift diyor ki:

  ben bir swiftie olarak burda geçen konuşmalara inanamıyorum siz neyi tartıştınızın farkında mısınız? “EN BÜYÜK SWİFTİE BENİM?” anlam veremedim bu cümleye ya herkez kendine göre zaten en büyük SWİFTİE bunu tartışmanız sadece antilere eğlence olur ve ben Swiftie olarak kimin en çok posterinin olduğunun önemli olduğunu düşünmüyorum. siz de düşünmeyin bence. ve lütfen böyle kavgalar etmeyelim çünkü ????????????TÜM SWİFTİELER KARDEŞTİR????????????

  • SWİFTİE diyor ki:

   Öff aynen bebeler gibi gelip burda EN BÜYÜK SWİFTİE benim tartisması yapıyorlar.Eminim ki buradakilerin çogu bir kaç şarkısını dinleyip ben bir Swiftie yim diyorlardır.cogu daha Swiftie yazmayı bilmeyip konuşuyorlar ????

 13. Meyra diyor ki:

  TAYLORRR BENİMMMM
  BENDE ONUN GİBİ VOLOKA GİTAR ÇALIP ŞARKI SÖYLÜYORUMM ONUN TARZINDA GİYİNİYORUM

 14. meryem diyor ki:

  bence en buyuk hayrani benim diyerek hata yapiyosunuz bende sizin gibiydim bir suru taylor swift istanbula gelsin dedik kuzenimle ve en son oyle dedigimiz için biz eve gidecektik taksiye bindik kuzenim telefonlarimizi takside unuttu bizde de arabanin pilaka no su yoktu kameralardan baktik pilakaya oyle demeyin sizinde herseyiniz kaybou pismanim

 15. Taylor Swift hayranı diyor ki:

  arkadaşlar kusuruma bakmayın ama taylor swift şarkılarından shake it off en çok sevdiğim şarkı ama konu bu olmasa bile şimdi söylemek istediğim şey taylor swift posterimi asıcağım ama çıkartıcam ve en güzel resimleri falan var kendimde tell de de var bu yüzden ben taylor swift in en çok hoşlanabildiği şeyler falan baktım ve benim uğurlu sayım 13 tür.. unutmayın..derim taylor swift in özel şeyini buldum stardollda tabi ki ama başka ipucu vermem bulanlar belki bulmuş olabilirler hayranlık benimledir. taylor swift i çok seviyorum keşke türkiye ye gelse! en çok onu seviyorum!
  Taylor swift senden başka sevdiğim olamaz olamayacakta..
  <3 <3 <3 I lOVE YOU TAYLOR SWİFT <3 <3 <3

 16. one drection diyor ki:

  Ya bi susun boşuna da yazmayın. en güzel taylor swift benimmm canlarımmm

 17. bahar diyor ki:

  biz zaten taylorla benziyoruz herkes benzetiyo ve onu düşünmeden edmiyorum.çok tatlı

  isminin okunuşu da teylır swift.

 18. eda diyor ki:

  benden çok kimse taylor hastası olamaz. olanı yok zaten

 19. taylor swift aşkı diyor ki:

  Seni çok seviyorum Taylor swift sen bu güne kadar ki en güzel en iyi en tatlı kişisin

 20. Swiftie diyor ki:

  Daha Swiftie yazmasını bilmeyenler en büyük hayranı benim demesinler 😀 😉

 21. swiftygirl diyor ki:

  En büyük swifty benim demenize bayılıyorum. Bazen swifty olduğumu duyduklarında saçmaymış gibi bakıyorlar. Ve siz swifty kardeşlerimsiniz. Kavga etmeyin kardeşlerim! :)

 22. bir dost diyor ki:

  Ne icitiniz ya siz. En buyuk hayran benim. YOk hayır benim neyin kafasındaSInız. Tamam herkes TAYLor U COK SEVİYOO. ama baskalarıda Tayl ru seviyo olabilir. Sizden buyuk hayranı olabilirr yada olmayabilir. Zaten siz boyle kaVga ediyonuz ama merak etmeyin Taylor sizi duymuyo. Hepiniz Tayloru cok seviyosunuz bi suphem yok ama nedir bu boyle ya

 23. taylor swift diyor ki:

  Ya bi hepiniz kesin su sesinizi ya ayyy bos bos konusuyosunuz.sanki bir şey biliyorlarmis gibi. gelin hepiniz sorun bana taylor swift ile ilgili sorulari bir tanesini bilemiyim alin taylor swift sizin olsun.FAKAT BOYLE BİRSEY OLAMAYACAGİ İCİN TAYLOR SWİFT UNLU OLDUGUNDAN DEGİL DOGDUGUNDAN BERİ BENİMDİ HALA BENİM.VE HERZAMANDA BENİM OLARAK KALACAK HEPİNİZ BUNU O BEYNİNİZE SOKUN TAYLOR SWİFT BENİM TEK SWİFTİE BENİM BU EVRENDE TAYLOR SWİFT BENİ TANİMASADA GORMESEDE BENİM KALBİM HER GECEN SANİYE ONUN İCİN DAHA DA HİZLİ VE KUVVETLİ ATACAK.BENCE SİZ HİC ELİNİZİ YORMAYİN VE SACMA SAPAN SEYLER DE YAZMAYİN.ANCAK BU LAFİMİ HERKES USTUNE ALİNMASİN BAZİLARİ SADECE YANİ BU HAYATTA TEK SWİFTİE BENİM DİYENLER USTUNE ALİNSİN HEPİMİZ BURADA SWİFTİEYİZ DİYENLER ALİNMASİN CUNKU BEN BU YASİMA KADAR BİNLERCE KİSİYİ TAYLOR SWİFTİ YANİMDA SOYLEMELERİNE ENGEL OLDUM VE BU HAYATTA DAHA BENDEN COK TAYLOR SWİFTİ SEVEN ANNESİNİN KARNİNDAN DOGMADİ ASLA DA DOGMAYACAK.

  • little swift diyor ki:

   KARDEŞİM SEN HAYIRDIR?

  • little swift diyor ki:

   YA SEN DÜNYADAKİ TÜM SWİFTİELERİ TANIYO MUSUN?

  • little swift diyor ki:

   tüm swiftieleri tanımadan böyle konuşmamalısın

  • SWİFTİE diyor ki:

   anlıyorum seni. önce özel isimlerin ilk harfinin büyük yazıldığını öğren. ben de kendimi SWİFTİE olarak buluyorum buda aramızdaki fark ayrıca diğer Swiftie lere saygı duyuyorum…

  • Swiftie diyor ki:

   Güzelim sen öyle san.En büyük Swiftie diye birşey yok.Saçmalamayın.En büyük Swiftie Tayloru kalbiyle sevendir.Tüm Swiftieleri de kendine kardeş bilendir.Sizin gibi burada ben en büyük Swiftieyim diye hava yapan değildir yani.

  • BERRATAY diyor ki:

   He bende sarışınım, cidden

 24. taylor swift diyor ki:

  Bu sacma sacma laflar aciyorum size bos bos hayaller kuruyorlar. oysaki bu evrende tek swiftie var oda ben

 25. taylor swift diyor ki:

  ufak at da civcivler yesin.yok villa yok konser.

 26. taylor swift diyor ki:

  Her taylor swifti seven kisi yok her gun onun sarkilarini dinlemek onun fotograflarina bakmak degil bi kere boyle dusunenler.onu kalpten sevmek lazim.ve o duygu ise sadece bnde vardir.bebim bebegim taylor swift.tek swiftie varsa o da benim …

 27. Rabia diyor ki:

  hepiniz en çok 12-13 yaşındasınız, yok villada oturuyomuş, boy boy fotoğraflar, iki kere konsere gitmeler tabi canım öyledir. Saçma saçma konuşmayın şöyle şeyler hiç inandırıcı değilsiniz gerçekten.

 28. taylor trendi diyor ki:

  nutella nın tarifi taylor swift

 29. aleyna diyor ki:

  seni çok seviyorum taylorrrrrrrrrrrrrrum

  • taylorhande diyor ki:

   Taylor swifti çooooooooooooooooooooooooookkkkkk seviyorum onun yapıştırmaları var posterlerini biriktiriyorum konserinede gitcem

 30. taylor:D diyor ki:

  asıl ben taylorun en büyük hayranıyım hakınnda herşeyi biliyorum büyük büyük büyük babasını bile 😀

  • TAYLOR'UN EN EN BÜYÜK HAYRANI diyor ki:

   ya he he büyük büyük büyük babasını biliyomuş, yalan söylicekseniz biraz inandırıcı söyleyin :( 😀 :D:D hem bu arada Tay’ın en büyük hayranı benim!!!

 31. aysenaz diyor ki:

  ben taylorun enbüyük hayranıyım swiftiler

 32. swıfter diyor ki:

  dünya unutursa dönmeyi . rüzgar unutursa esmeyi . aşıklar unutursa sewmeyi .

  işte seni o zaman unuturummmmmm taylorrr swıft ……. <3 <3 :) :)

 33. taylor diyor ki:

  taylorum yaaa çok tatlı bi kadın onun en büyük hayranı benim <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

  • TAYLOR'UN EN EN BÜYÜK HAYRANI diyor ki:

   hehehehehehhe en büyük hayranı senmişsin eminim cnm eminim 😀 😀 😀 :) :)

 34. Swiftie (CaNıSı TaYlOr) diyor ki:

  Yaa şimdi hepiniz Swiftie değil misiniz ? Neden kavga çıkıyo _?! Hiçbirinizi tanımasam da (sırf swiftie olduğunuz için) SİZİ ÇOOKK SEVİİYORUMMM !!!

 35. Bora diyor ki:

  Hıı bu arada o çok bilmişlere lafım. Taylorun konserine gitmek için illa türkiyeye gelinmesi gerekmiyor. Belki yurtdışında bi konserine gitti nerden bilcen. Ayrıca bilgileri tabiki internetten almak zorundayız. Gidip ona soracak halimiz yok ya!! Ayrıca tayloru kalbinden severseniz ve onun izinden giderseniz onunla ilgili hiçbişi bilmeseniz bile en büyük hayranı olabilirsiniz!!! Ayrıca ben en büyük swiftie olduğumu biliyorum sorun yok!!!!

 36. Bora diyor ki:

  Tayloor hayatımın anlamı onu çookk seviyorum. Ben tam bir swiftie yim ama tayloru henüz görenedim. En yakın zamanda konserlerinden birine gidicem çok heyecanlıyım. İnş tüm taylor hayranları onun konserine gidebilir. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Taylor❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Swift❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️13❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 37. SWIFTIE diyor ki:

  taylor seni cok ama cok seviyorum.Butun şarkilarini severek izliyorum kliplerde cok guzel ve tatli görunuyorsun.Butun Swiftielere HI

  • SWİFTİE diyor ki:

   Şarkılarını dinliyomusun?yoksa izliyomusun? (seni kötülemek gibi bir niyetim yok merak etme ☺)

 38. fatma diyor ki:

  hayranıyım senin ya her Allah ‘ın günü müziklerini dinliyorum

 39. esra diyor ki:

  swiftie lik bi kardesliktir.siz burda ben tayloru hepinizden daha cok seviyorum iki kez konserine gittim diyosunuz.bu hic hos bi soz degil.bizim ortak noktalarımiz tayloru sevmek.burda en cok hava atmak degil.

 40. sümeyye diyor ki:

  ben bir swifterler ım ve taylor’ı çok seviyorum onun izinden gitmek için elimden geleni yapacağımmm <3 taylor swift <3

 41. sudenas diyor ki:

  taylorum bebetom

 42. aysenur diyor ki:

  ben en büyük hayranıyım diyerek hayran olunmuyr.he bu arada boy boy poserlerini asarakta . en büyük hayranlık onu kalbinden sevmendir.he bu arada 2 kere konserine gittim diyosun Taylor Swift kaç kere Türkiyeye geldiki :))

 43. ömür diyor ki:

  Sizde ister inanın ister inanmayın bende taylor swift’in konserine iki kere gittim ve boy boy fotoğraflarım hemde onunla kuliste…

 44. ebrar diyor ki:

  ben Taylor Swiftiiiin hastasıyımmmmm

 45. melike diyor ki:

  selena gomezi seviyorum

 46. gamze diyor ki:

  ister inanın ister inanmayın ben 2 kere taylor swiftin konserine gittim ve onun ennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn büyük hayranıyım istambuldaki vilamızda odamda boy boy posterleri her bir anı var aynı şeyleri giyeriz ve aynı şeyleri yaparız o yüzden en büyük hayranı benim

  • SWİFTİE diyor ki:

   Konserine gittin diye hava atmana gerek yok… kendini odanda posteri var diye hayran görüyorsan sorun yok çünkü benim odamdada var ve diğer her şeyini de biliyorum kendimi en büyük Swiftie de görmüyorum işte ben bu yüzden Swiftie yim sen ise bir hayran… ????

 47. beyza diyor ki:

  taylor swift i hiç kimse benden çok sevemez

 48. Fatma adar diyor ki:

  Aşığım ona

 49. hilalcetinkaya diyor ki:

  benim kadar hayran olamazsın

 50. teylor ben onun hayranıyım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir