Taylor Swift’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Taylor Swift’in Hoşlandığı Şeyler

taylor swiftYazımızda Taylor Swift’in sevdiği şeyleri, Taylor Swift’in favorilerini ve Taylor Swift’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Taylor Swift’in en sevdiği yemek nedir? Taylor Swift en çok peynirli kek yemekten hoşlanmaktadır. Ayrıca ünlü şarkıcı “Cracker Barrel” adındaki Amerikan restoranında akşam yemeklerinde kahvaltı türü yiyecekler yemekten hoşlanmaktadır. Taylor Swift’in en sevdiği renk hangisidir? Genç şarkıcı Taylor Swift en çok beyaz, kırmızı ve mavi renklerini sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği ev hayvanı hangisidir? Genç şarkıcı Taylor Swift en çok kedileri sevmektedir. Taylor Swift’in 2012’den beri Meredith adında bir kedisi vardır. Taylor Swift’in en sevdiği aksesuar hangisidir? Taylor Swift en çok güneş gözlüğü kullanmayı sevmektedir.

Taylor Swift’in uğurlu sayısı hangisidir? Genç şarkıcı Taylor Swift uğurlu sayısının 13 olduğunu ifade etmiştir. Taylor Swift’in hobileri nelerdir? Başarılı şarkıcı hobileri arasında en çok hızlı araba kullanmaktan hoşlanmaktadır.

Taylor Swift’in en sevdiği mevsim hangisidir? Genç sanatçı Taylor Swift en yaz mevsimini sevmektedir. Taylor Swift’in en sevdiği yerler hangileridir? Başarılı sanatçı Kansas ve Avustralya gibi yerleri sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği televizyon programları hangileridir? Başarılı sanatçı Taylor Swift en çok 2002 ile 2012 yılları arasında 10 sezon boyunca devam eden polislerle ilgili olan “CSI:Miami” ismi ile bilinen Amerikan yapımı diziyi ve 1990-2010 yılları arasında televizyonlarda gösterilen  ABD’yi konu alan mahkeme ve suç draması konulu “Law & Order” ismi ile bilinen ve yine Amerikan yapımı olan diziyi sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği film hangisidir? Başarılı sanatçı Taylor Swift en çok 2003 İngiliz yapımı bir romantik komedi filmi olan ve Richard Curtis tarafından yönetilen “Aşk Her Yerde” isimli filmi ve 2001 Amerikan yapımı bir film olan ve Amanda Brown’un romanından uyarlanmış Robert Luketic tarafından yönetilen “Legally Blonde” adındaki filmi sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği ünlü hangisidir? Başarılı şarkıcı ünlülerden en çok ABD’li ünlü oyuncu ve komedyen Ellen DeGeneres’i sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği müzik grupları hangileridir? Yetenekli şarkıcı 3 kadından oluşan Amerikalı country müzik üçlüsü “Dixie Chicks”, 1978 yılından beri 7 kez Grammy ödülü alan “Dolly Parton”, Amerika’nın en ünlü Country müzik şarkıcılarından “Leann Rimes”, Kanadalı “Shania Twain” ve İngiliz-İrlandalı genç müzik grubu “One Direction” gibi müzik gruplarının çalışmalarını sevmektedir.

Taylor Swift’in en sevdiği müzisyenler kimlerdir? Genç şarkıcı en çok Katy Perry, Tom Petty ve Keith Urban gibi müzisyenleri sevmektedir.

Taylor Swift’in sevdiği şeyleri, Taylor Swift’in favorilerini ve Taylor Swift’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Taylor Swift’in arkadaşları kimlerdir? Taylor Swift’in bilinen yakın arkadaşları Cory Monteith, Selena Gomez, Chord Overstreet, Hailee Steinfeld, Katy Perry, Ed Sheeran ve Austin Mahone’dir.

20 thoughts on “Taylor Swift’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Taylor Swift’in Hoşlandığı Şeyler

  1. taylor seni cok ama cok seviyorum.Butun şarkilarini severek izliyorum kliplerde cok guzel ve tatli görunuyorsun.Butun Swiftielere HI

  2. swiftie lik bi kardesliktir.siz burda ben tayloru hepinizden daha cok seviyorum iki kez konserine gittim diyosunuz.bu hic hos bi soz degil.bizim ortak noktalarımiz tayloru sevmek.burda en cok hava atmak degil.

  3. ben bir swifterler ım ve taylor’ı çok seviyorum onun izinden gitmek için elimden geleni yapacağımmm <3 taylor swift <3

  4. ben en büyük hayranıyım diyerek hayran olunmuyr.he bu arada boy boy poserlerini asarakta . en büyük hayranlık onu kalbinden sevmendir.he bu arada 2 kere konserine gittim diyosun Taylor Swift kaç kere Türkiyeye geldiki :))

  5. Sizde ister inanın ister inanmayın bende taylor swift’in konserine iki kere gittim ve boy boy fotoğraflarım hemde onunla kuliste…

  6. ister inanın ister inanmayın ben 2 kere taylor swiftin konserine gittim ve onun ennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn büyük hayranıyım istambuldaki vilamızda odamda boy boy posterleri her bir anı var aynı şeyleri giyeriz ve aynı şeyleri yaparız o yüzden en büyük hayranı benim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>