Tyler Posey Sevdiği Şeyler, Tyler Posey Hakkında Herşey

tylerposeyTyler Posey hakkında hemen herşeyi ele aldığımız yazı dizimizin sonuncusu olan bu yazımızda Tyler Posey’in sevdiği şeyleri ve Tyler Posey ile ilgili bilgileri ele alacağız.

Tyler Posey’in en sevdiği film hangisidir? Tyler Posey’in beğendiği sinema filmleri arasında önde gelenler 1996 Amerikan yapımı bir aksiyon korku filmi olan ve George Clooney, Tarantino, Harvey Keitel ve Juliette Lewis gibi isimlerin başrolde oynadığı “From Dusk till Dawn” ismindeki filmdir. Taylor Posey’in en sevdiği doğaüstü film ise 2002 yapımı bir vampir korku filmi olan “Queen of the Damned” ismindeki yapımdır.

Tyler Posey’in en sevdiği yemek hangisidir? Tyler Posey’in hoşlandığı yiyecekler arasında en çok Caliente usulü sıcak sos başta gelmektedir.

Tyler Posey’in en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Genç aktör Tyler Posey’in iyi arkadaşları arasında, “Teen Wolf” dizisinde kendisi ile beraber oynayan Amerikalı genç aktörler Colton Haynes ve Dylan O’Brien ile Amerikalı genç aktrisler Holland Roden ve Crystal Reed; “Road to Perdition” filmiyle ünlenen başarılı aktör Tyler Hoechlin ve aktör olan Steven Anderson gibi isimler yer almaktadır.

Tyler Posey’in çocukluktan beri en yakın arkadaşlarından birisi de “Alacakaranlık” film serisinde Jacob Black karakteri ile ünlenen Taylor Lautner ismindeki aktördür. Tyler Posey ve Taylor Lautner birçok yapım için gerçekleştirilen seçmelere beraber katılmışlardır. “Twilight” serisinde de “Jacob Black” karakterinin seçmelerine ikili beraber katılmış rolü oynamaya Taylor Lautner hak kazanmıştır.

Tyler Posey’in gerçek adı nedir? Tyler Posey ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Tyler Posey’in tam ismi Tyler Garcia Posey şeklindedir. Tyler Posey’in takma adı nedir? Tyler Posey ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen en bilinen lakapları “Ty” ve “T. Pose” gibidir.

Tyler Posey nerelidir? Tyler Posey Amerikalı bir oyuncudur. Tyler Posey’in doğduğu yer Amerika’nın Kaliforniya’ya bağlı Santa Monica kentidir. Ünlü oyuncunun kökleri babası tarafından İngiltere, İrlanda ve Amerika yerlilerine, annesi tarafından ise Meksika’ya dayanmaktadır.

Tyler Posey hangi okulda okudu? Tyler Posey Kaliforniya’ya bağlı Santa Clarita kentinde lise eğitimini almıştır. Tyler Posey’in gittiği lise “Hart High School” ismini taşımaktadır.

Tyler Posey hakkında hemen herşeyi ele aldığımız yazı dizimizin sonuncusunda Tyler Posey’in sevdiği şeylere ve Tyler Posey ile ilgili bilgilere yer verdik. Bu yazımızda son olarak Tyler Posey’in evcil hayvanı var mı? Tyler Posey evcil hayvan olarak bir tane köpeğe sahiptir. Tyler Posey’in köpeğinin ismi Chica şeklindedir.

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir