Victoria Justice Hakkında Gerçekler, Victoria Justice Hakkında Bilinmeyenler

victoria justiceYazımızda Victoria Justice hakkında gerçekler, Victoria Justice hakkında bilinmeyenleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Victoria Justice’in moda idolleri arasında 1974 doğumlu ünlü Amerikalı aktris Hilary Swank, Grammy ödüllü Amerikalı pop müzik şarkıcısı Britney Spears ve “The Passion of The Christ” filminde başrol oyunculuğuyla bilinen Amerikalı aktör James Caviezel vardır.

Victoria Justice’in ilk filminin ismi nedir? Victoria Justice 2005 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin ismi “Mary”dir. Bir kısa film olan “Mary” ismindeki yapımda Victoria Justice “Stella” karakterini canlandırmıştır. Victoria Justice filmin çekimleri için 12 yaşındayken kameraların karşısına geçmiş. Victoria Justice aynı yıl iki büyük yapımın içinde yer almıştır. Bunların ilki Amerikan yapımı bir komedi filmi olan “When Do We Eat” filminde “Nikki” karakterinin gençliğini canlandırdığı küçük bir kısımda rol almıştır. Diğeri ise “Silver Bells” ismindeki TV filmidir. Bu filmde de küçük bir rol alan Victoria Justice “Rose” karakterini canlandırmıştır.

Victoria Justice’in ilk televizyon programının ismi nedir? Victoria Justice bir Amerikan komedi-drama türünden TV dizisi olan ve 2000 ile 2007 yılları arasında yedi sezon yayınlanan “Gilmore Girls” isimli televizyon programında ilk kez TV ekranlarında görünmüştür. 2003 yılında dizinin sadece bir bölümünde oynayan yetenekli oyuncu “Jill” karakterini canlandırmıştır. Bu yapım aynı zamanda Victoria Justice’in ilk oyunculuk tecrübesidir. Dizinin çekimlerinin ardından Victoria Justice ailesine oyuncu olmaya karar verdiğini söylemiştir. Ardından ailesiyle birlikte Los Angeles kentine taşınmıştır.

Victoria Justice’in evcil hayvanı var mıdır? Ünlü oyuncu Victoria Justice evcil hayvan olarak bir tane köpeğe sahiptir. Victoria Justice’in köpeğinin ismi “Sophie”dir.

Victoria Justice nerelidir? Victoria Justice bir Amerikalıdır. Florida’da doğmuştur. Ünlü oyuncunun anne ve babasının kökenleri ise farklıdır. Babasının İngiliz, İrlandalı ve Alman kökenli yakın akrabaları varken annesi Porto Riko kökenlidir. Victoria Justice hangi okulda okudu? 2013 itibarıyla Victoria Justice’nin okuduğu herhangi bir okul bulunmamaktadır.

Konuşmalarının birinde Victoria Justice mizacının erkeksi olduğunu ifade etmiştir. Görüntü olarak  Bulgar-Kanadalı oyuncu ve model olan Nina Dobrev’e benzetilmektedir.

Yardımsever kişiliğiyle de bilinen Victoria Justice uluslar arası bir yardım kuruluşu olan “The United Nations Foundation” örgütünün faaliyetlerine destek olmaktadır.

Victoria Justice hakkında gerçekler, Victoria Justice hakkında bilinmeyenleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Victoria Justice’in ilk albümünün ismi nedir? Victoria Justice çıkış albümünü 2008 yılında yayınlamıştır. Bir TV filmi olan “Spectacular!” için hazırlanan albüme birkaç ünlü isim de katkıda bulunmuştur. Albüm toplamda 12 kayıt içermektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir