Victoria Justice’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Victoria Justice’in Hoşlandığı Şeyler

victoria justiceYazımızda Victoria Justice’in sevdiği şeyleri, Victoria Justice’in favorilerini ve Victoria Justice’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Victoria Justice’in en sevdiği yemek hangisidir? Victoria Justice yemekten keyif alan ünlülerdendir. Victoria Justice’in hoşlandığı yiyecekler arasında suşi, domates soslu spagetti, hamburger, çikolata, caramel frappuccino ve fıstıklı dondurma vardır. Victoria Justice’in en sevdiği yer neresidir? Victoria Justice en çok Los Angeles kentini sevmektedir. Bunun yanında ünlü aktris kumsalda, Hollywood stüdyosunda ve sevdiği yemekleri yiyebildiği ortamlarda bulunmaktan hoşlanır. Victoria Justice’in en sevdiği renk nedir? Victoria Justice’in favori rengi mavidir.

Victoria Justice’in en sevdiği kitap hangisidir? Victoria Justice daha çok magazin bültenlerini takip eden ve bunları okumaktan hoşlanır. Başarılı aktris en çok “Seventeen Magazine” ve “Teen Magazine” gibi yayınları takip etmektedir.

Victoria Justice’in en sevdiği televizyon programı hangisidir? Victoria Justice en çok 2005-2008 yılları arasında yayınlanan ABD yapımı bir televizyon dizisi olan “Zoey 101” ismindeki TV serisini, ABD yapımı bir korku dizisi olan “Supernatural” serisini, “The Voice” ismindeki yetenek yarışmasını, moda tasarımı üzerine olan TV programı olan “Project Runway” gibi televizyon programlarını seyretmekten keyif almaktadır. Victoria Justice’in favori sinema filmi hangisidir? Victoria Justice’in en sevdiği filmler arasında “Twilight” film serisi ve Christopher Nolan’ın yönettiği “Batman – The Dark Knight Rises” ismindeki filmler vardır.

Victoria Justice’in en sevdiği müzik grupları hangileridir? Victoria Justice en çok “Big Time Rush” müzik grubunu sevmektedir. Victoria Justice’in en sevdiği şarkıcılar hangileridir? Victoria Justice en çok genç pop şarkıcısı “Colbie Caillat” ve Amerikalı müzisyen “Sara Bareilles’i sevdiğini söylemiştir. En sevdiğin şarkılar hangileri sorusuna ise Victoria Justice; Madonna’nın “Vogue”, Usher’in “Yeah”, Chris Brown’un “With You”, Cee Lo’nun “Forget You”, Outcast’in “Hey Ya” gibi parçalarından hoşlanıyorum yanıtını vermiştir.

Victoria Justice’in sevdiği şeyleri, Victoria Justice’in favorilerini ve Victoria Justice’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Victoria Justice’in en sevdiği aksesuar hangisidir? Victoria Justice aksesuar olarak en çok Abercrombie ve Gucci marka ürünleri ve topuklu ayakkabılarını sevmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir